Dodaj do ulubionych

Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż

IP: 195.149.64.* 06.11.08, 12:15
czy ja źle widzę czy autor ?
pisze o 250 bańkach, na obrazku jest 220... tak trudno dobrze napisać parę
cyferek ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Enola Gay jr Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż IP: 213.184.17.* 06.11.08, 12:22
      Nikt nigdy nie kupi tej ruiny za cwierc miliarda zl.Nie w czasach
      recesji.Gdyby nawet udaloby sie ruine sprzedac za 10% tej sumy i
      zmusic wlasciciela do wlozenia w nia kilkudziesieciu milionow,to i
      tak malo kto bedzie z niej korzystal.
      Choc jest rozwiazanie.Zainteresowac inwestycja Pruszkow lub
      Wolomin.I tak nieoficjalna zgode na mini-Las Vegas,czyli czynne na
      okraglo kasyno gigant z hotelem,burdelami,klubami go-go,ladowiskiem
      dla helikopterow,przystania nad Wisla i dobrym polaczeniem z centrum
      Warszawy.Po paru latach taki biznes zaczalby przynosic krociowe
      zyski...
      • Gość: __ALEKS Czadowy Pomysl !!!!! IP: *.chello.pl 06.11.08, 12:56
        .. z tym wielkim kasynem !!!
        • Gość: Henryk Kwiatek Re: Czadowy Pomysl !!!!! IP: *.polkomtel.com.pl 06.11.08, 15:34
          W Polsce kasyna są podobno deficytowe...
      • Gość: gari Re: Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż IP: *.centertel.pl 06.11.08, 21:47
        > Choc jest rozwiazanie.Zainteresowac inwestycja Pruszkow lub
        > Wolomin.

        Tak to jest jak debile biorą się za komentowanie. "Pruszkowa i "Wołomina" nie ma
        już z 10 lat.
      • Gość: mixer Re: Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż IP: 193.110.123.* 07.11.08, 14:04
        A kto niby chciałby tam jeździć skoro dzisiaj wszystko o czym piszesz można
        dostać w centrum miasta ??
    • maaac A jak kupi to Bundeswehra? 06.11.08, 12:47
      Ciekawe jaka bedzie reakcja różnych środowisk.
      • Gość: Anty Bolszewik Kupią Ruskie IP: *.chello.pl 06.11.08, 13:02
        Napewno kupią ją Ruskie by nas upokorzyć
        • Gość: Henryk Kwiatek Re: Kupią Ruskie IP: *.polkomtel.com.pl 06.11.08, 15:35
          Hm,mm... aż mi ślinka pociekła.. ruskie pierogi to dobry pomysł na dziś
          • sekwana2005 Re: Kupią Ruskie pierogi 07.11.08, 08:08
            Ruskie pierogi już tam można zjeść - w "rosyjskiej" restauracji w
            tzw. Bramie Ostrołęckiej.
            Swoją drogą, ponieważ twierdzę zbudowali, mogliby się domagać zwrotu
            mienia. Jeśli na południu Polski robi się to z majątkami straconymi
            przez kościół - w XIX na podstawie ustaw cesarza Austro-Wegier,
            Franciszka Józefa...
            Pewnie byłoby niejednego nowego Ruskiego stać, by wyremontować i coś
            sensownego tam zrobić. Choć już nie koszary. Może tarczę
            antyrakietową?
            Odwiedzałem w tym roku twierdzę, porównując dewastacje koszar przez
            Armię Czerwoną zostawionych z dewastacją Modlina. Polskiej armii
            nikt z Modlina nie wypraszał, a po zlikwidowaniu jednostki wojskowej
            setka hektarów, setki tysięcy metrów kwadratowych wnętrz było bez
            ochrony. No iż nasi rwali wszystko co się dało, kaloryfery i kable,
            tablice pamiątkowe dotyczace przedwojennych i powojennych żołnierzy
            albo deski. Nie tak dawno kolejny budynek podpalono. Na szczęście
            Ruscy tak solidnie budowali, iż słabo paliły się nawet grubaśne,
            głębokie na pół metra, framugi okien...
            Wojskowej Agencji Mienia udało się przeczekać dobrą koniukturę na
            rynku nieruchomości - dziś chce sprzedać Modlin, 14 hektarów wyspy
            na Odrze w centrum Wrocławia za 400 milionów...
            Nikt nie kupi i na 10 lat zapadnie cisza - "przecież staraliśmy
            się".
      • Gość: Koleś Re: A jak kupi to Bundeswehra? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 17:02
        ale trzeba byc zjebem zeby cos takiego napisac, wiesz wogole co to bundeswehra
        ciulu?
        • maaac Re: A jak kupi to Bundeswehra? 06.11.08, 17:51
          Bundeswehra
          www.bundeswehr.de/
          pl.wikipedia.org/wiki/Bundeswehra
          Zjeb:
          www.miejski.pl/slowo-Zjeb
          Ciul:
          pl.wiktionary.org/wiki/ciul
          Dla ciebie zaś słowa: "kindersztuba", "dziecko neostrady"
          i "netykieta".
    • Gość: mko Re: Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż IP: 195.205.147.* 06.11.08, 13:13
      tak naprawdę to cena wywoławcza to 110 mln PLN.
      50% opust za zabytek.
      na autora artykułu nakładam karę w postaci przeczytania całej ustawy
      o zamówieniach publicznych :-)
    • Gość: Juliusz Oddac Kosciolowi Katolickiemu IP: *.npg.org.uk 06.11.08, 13:40
      oczywiscie nie za darmo, za symboliczna zlotowke.
    • Gość: szaq Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż IP: 83.2.110.* 06.11.08, 14:31
      moze Palikot by kupił :) Miałby niezłe pole na wygłupy :)
      • Gość: lebiedź moze Kaczory IP: *.polkomtel.com.pl 06.11.08, 15:36
        będa sobie parady jak za cara urzadzać
    • Gość: misza Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż IP: *.171.196.178.static.crowley.pl 06.11.08, 14:53
      Na pewno wewnątrz budynku idą jakieś rury. Można by je zaadaptować na wielki
      zderzacz hadronów...
      • Gość: Ola Re: Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż IP: *.ghnet.pl 06.11.08, 15:03
        dobre :)
    • Gość: Pio przekażcie to kościołowi... IP: *.plock.mm.pl 06.11.08, 15:18
      ...oni już na pewno na tym zarobią odsprzedając z dużym
      nieopodatkowanym zyskiem;

      w tym kraju już wielokrotnie przekazywano nieruchomości w zbożnym
      celu, na którym potem czarnuchy kręciły niezłe lody odsprzedając za
      co najmniej kilkakrotnie wyższą cenę...


    • Gość: pcc Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 06.11.08, 15:29
      Chyba kupie. Będę miał, gdzie z psem chodzić.
      • Gość: marian Re: Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż IP: *.resetnet.pl 06.11.08, 18:50
        a srac ten pies bedzie na tym co kupisz czy obok?
    • raveness1 Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż 06.11.08, 16:11
      Podobna Polacy wracaja masowo z wysp - pewnie ktorys z nich kupi. Po
      co budowac kolejna absurdalna stodole, jak juz jest gotowa. :)
    • Gość: Nie wierze Ja tez nie wierze IP: *.socal.res.rr.com 06.11.08, 16:22
      Burmistrz nie wierzy w sukses i ja tez. Czy to 220 czy 250 to prawie
      90 mln $. Do tego przynajmniej drugie tyle na remont. W czasie
      recesji - watpie. Jesli ktos to ma jeszcze wyremontowc to teren nie
      moz3e pojsc ze wiecej niz 30-40 mnl $ to bedzie jakies gora 100 mln
      zl
      • Gość: rozporkowy Re: Ja tez nie wierze IP: *.pools.arcor-ip.net 06.11.08, 16:57
        No chyba nikt przy zdrowych zmyslach nie sprzedaje/oddaje takich
        arealow w obce, czy prywatne lapy. To jest kawalek ziemi z
        atrakcyjnymi dodatkami, ktore naleza chyba do Modlina i Modlin
        powinien opracowac plan a i b na atrakcyjne wykorzystanie ziemi i
        obiektow, przynoszace duuuuuuza kase? A moze ktos, chce komus,
        zrobic cichcem i tanio prezent? A moze beda fontanny dla e-komisarzy?
        • Gość: donaldeczek Modlin to kultowe miejsce IP: *.ci.uw.edu.pl 06.11.08, 17:58
          Modlin jest dzielnicą Nowego Dworu Mazowieckiego. Twierdza leży
          administracyjnie w obszarze tego miasta, lecz jako były teren
          wojskowy należy obecnie do Agencji Mienia Wojskowego. Myślę, że
          najlepiej by się stało, gdyby ten zabytkowy obiekt wykupiło państwo
          i utworzyło w takim atrakcyjnym miejscu np. Uniwersytet Mazowiecki.
          Powierzchni na sale wykładowe i akademiki dla studentów jest pod
          dostatkiem.
          • Gość: az100 Re: Modlin to kultowe miejsce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 18:51
            A niby od kogo państwo ma odkupić ten teren?
            Od samego siebie?
            Państwo chce sprzedać ten teren bo nie ma kasy i pomysłu co tam
            można zrobić. Państwo ma tylko pomysły czego tam nie można zrobić.
    • bee_geesus Re: Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż 06.11.08, 18:51
      Tak, panowie z AMW, takiego obiektu nie uda się pchnąć na lewo, kolesiom i
      znajomym w szemranych przetargach, tu trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie. Ale czy
      to was martwi? Nie, jeśli szlag trafi budynki, to trudno, winna będzie aura i
      źli inwestorzy, którzy nie chcieli się zgodzić na wasze genialne pomysły.
    • Gość: el_ruchaterro Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż IP: *.dip.t-dialin.net 06.11.08, 20:01
      Barbara Jezierska, wojewódzki konserwator zabytków:
      "Z dużą nadzieją zgodziliśmy się na sprzedaż. Stawiamy jednak dwa
      mocne warunki (...)"

      Kodeks cywilny:
      Art. 157. § 1. Własność nieruchomości nie może być przeniesiona pod
      warunkiem ani z zastrzeżeniem terminu.

      • Gość: Thor Re: Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż IP: *.adsl.inetia.pl 06.11.08, 21:18
        tyle, ze jako obiekt zabytkowy to konserwator decyduje co tam mozna zrobic na
        tym terenie a czego nie...
    • Gość: kasia Najdłuższy budynek w Polsce na sprzedaż IP: *.hawaii.res.rr.com 07.11.08, 08:01
      "Cena wywoławcza za obiekt wraz z działką o powierzchni 55 ha wynosi 250 mln zł."

      Trzeba byc na prawde umyslowo nie pelnosprawnym aby rzadac a ta rudere tyle kasy!

      Arlamoow na 114 hektarach, dwoma wyciagami narciarskimi i ... poszedl za pol
      miliona dolarow!

      Lepiej inwestowac pieniadze na Majorce!
    • Gość: mixer Co za idiota wymyślił taką cenę ?? IP: 193.110.123.* 07.11.08, 14:00
      Przecież tej ruiny nikt nie kupi nawet za 10% ceny wywoławczej, 220mln to tam
      trzeba włożyć w restaurację a liczne obwarowania konserwatora zabytków
      praktycznie uniemożliwią przystosowanie tego obiektu do jakichkolwiek
      współczesnych potrzeb !!
    • Gość: freeman Ale nowość !!! IP: *.chello.pl 07.11.08, 15:59
      Też mi nowość Twierdza Modlin jest do sprzedania na stronach AMW od
      kilku lat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka