mamasita
18.12.03, 12:35
mysle, że teoretycznie jest to mozliwe - pozwanie władz Warszawy od początku
III Rzeczpospolitej o karygodne zaniedbanie i nieumysle doporowadzenie do
ruiny ocalałych pozostałości dziedzictwa narodowego jakim sa pozostałości
historycznej, przedwojennej Warszawy.
Uzasadnienie:Jesli miasto zniszczone w 90% a anstepnie oszpecone w czasach
komuny nie staje się obiektem troski gospodarzy miasta wybranych przez
mieszkańców Warszawy to jest to niedopłenienie obowiazków słuzbowych nie
mówiac o tym, ze jest to niedopełnienie obowiązku wobec narodu i państwa.
Doprowadzenie do stanu niemal ruinacji i złe zarzadzanie domami komunalnymi
nie jest zwykła nonszalancją lecz faktem, który w każdej prywatnie rządzonej
firmie nie uszedłby na sucho. Dziwi mnie, ze nikt włącznie z Wyborcza nie
zajał sie tym tematem.