johannes11
07.03.06, 09:36
Dzień Dobry
Parę dni temu wyrzuciło mnie na zakręcie. Nie było żadnego hamowania, po
prostu zadziałała siła odśrodkowa.... poślizg... z przeciwka coś jechało....
samochodu nie dało się opanować... rów... dachowanie.... Mi nic się nie stało
kompletnie ale wartość szkody - ponad 15000 zł
Więcej pokory. To moze się zdażyć każdemu z Was. Nie wiecie nawet kiedy...
Pozdrawiam