17.03.15, 10:20
Pani Gesine Schwan pisze:

=========================================================
"Ich glaube, es wäre von deutscher Seite gut, wenn wir in Sachen Vergangenheit vor unserer eigenen Tür kehren. Es geht darum anzuerkennen, dass wir in Griechenland schlimmes Unrecht begangen haben."
=========================================================

Kto by pomyślał, że ta pani należała do terrorystycznej organizacji 70 lat temu.

Ale skoro w Grecji mordowała i kradła, to niech płaci!

QMwDJ !

I niech innych ludzi nie miesza w swe sprawy.

Między cywilizowanymi ludźmi nie ma zbiorowej odpowiedzialności!

QMwDJ !
Obserwuj wątek
    • the-great-inuk Re: Grecja Italia (Bella) 17.03.15, 10:35
      Orientuje się może kto ile odszkodowanie Włosi przekazali do Grecji?

      To skurwielony Mussolini wciągnął Niemców w tą wojnę!

      Ot, co...
      • the-great-inuk Re: Grecja Italia (Bella) 17.03.15, 10:47
        the-great-inuk napisała:

        > Orientuje się
        > może kto ile odszkodowanie Włosi przekazali do Grecji?

        >
        > To skurwielony Mussolini wciągnął Niemców w tą wojnę!
        >
        > Ot, co...

        ========================================

        Orientuje się może kto, ile odszkodowanie Włosi przekazali do Etiopii ?

        Ot, co...
        • lepian4 Re: Grecja Italia (Bella) 17.03.15, 11:21
          Orientujesz sie moze, kiedy Grecy zaplaca odszkodowania za nieprawowsci, ktorych dokonali na wlasnych obywatelach w greckich obozach koncentracyjnych? Perfidna Unia Europejska nakazala im owe obozy bezwzglednie pozamykac przed przystapieniem do UE !

          Wzorem sprawiedliwych Starszych Braci w Wierze dokonali tej zbrodni w czasach rzekomego pokoju i braterskiej milosci.

          Orientujsez sie, kiedy Grecy zaplaca odszkodowania za rpzpierniczenie Lacinskiej Unii Monetranej, ktora rozpieprzyli bezmyslnym drukowaniem pieniedzy na wlasne widzimisie?
    • jureek Re: Grecja 17.03.15, 11:50
      the-great-inuk napisała:

      > Między cywilizowanymi ludźmi nie ma zbiorowej odpowiedzialności!
      >
      > QMwDJ !

      Aha. Czyli greckie długi powinni spłacać ci, którzy podpisywali te umowy np. o kupnie na kredyt dla greckiej armii niemieckiej produkcji zbrojeniowej. I niech się wierzyciele odpierniczą od pozostałych Greków, bo przecież między cywilizowanymi ludźmi nie ma zbiorowej odpowiedzialności.
      • the-great-inuk Re: Grecja 17.03.15, 12:11
        jureek napisał:

        > the-great-inuk napisała:
        >
        > > Między cywilizowanymi ludźmi nie ma zbiorowej odpowiedzialności!
        > >
        > > QMwDJ !
        >
        > Aha. Czyli greckie długi powinni spłacać ci, którzy podpisywali te umowy np. o
        > kupnie na kredyt dla greckiej armii niemieckiej produkcji zbrojeniowej. I niech
        > się wierzyciele odpierniczą od pozostałych Greków, bo przecież między cywilizo
        > wanymi ludźmi nie ma zbiorowej odpowiedzialności.
        ========================

        Aha!

        Jesteś zwolennikiem Hitleryzmu!


        Dobrze wiedzieć !

        Ot, co...
        • jureek Re: Grecja 17.03.15, 12:19
          the-great-inuk napisała:

          >
          > Aha!
          >
          > Jesteś zwolennikiem Hitleryzmu!

          >
          > Dobrze wiedzieć !

          Coś z logiką u Ciebie nietęgo. Przecież powyżej napisałem coś dokładnie odwrotnego - niech długi Grecji spłacają ci, którzy te długi zaciągali, a nie wszyscy Grecy. A co Ty na to?
          • lepian4 Re: Grecja 17.03.15, 12:28
            Popieram calym sercem twoj wspanialy postulat. W Izraelu to funkcjonuje od dawna i nikt sie nie oburza.
            Ostatnio glosno bylo, gdy sprawiedliwi konwertyci z Afryki Polnocnej, dalekiej Kamczatki, a anwet Polski przypomnieli dawne losy niezapomnianych przodkow i nie musieli zaplacic za nowoczene U-Booty. Poczciwi Izraelczycy ich przeciez nie zamowili, a Niemcy powinni zaplacic za swe winy, ot co! Dlaczego w slonecznej Grecji ma byc inaczej?
            • jureek Re: Grecja 17.03.15, 12:37
              Ty masz chyba jakąś fiksację na punkcie Izraela. O czym by nie napisać, zawsze wyskakujesz z Izraelem.
              • the-great-inuk Re: Grecja 17.03.15, 12:45
                jureek napisał:

                > Ty masz chyba jakąś fiksację na punkcie Izraela. O czym by nie napisać, zawsze
                > wyskakujesz z Izraelem.
                ======================

                Nietykalni...

                Do czepiania się są Niemce...

                Ot, co...
                • jureek Re: Grecja 17.03.15, 12:52
                  the-great-inuk napisała:

                  > Do czepiania się są Niemce...

                  Odwrotnie. Gdy wobec Niemców stosuje się odpowiedzialność zbiorową, to się czepiasz. Natomiast nie przeszkadza ci, gdy odpowiedzialność zbiorową stosuje się wobec Greków.
                  • maria421 Re: Grecja 17.03.15, 12:56
                    jureek napisał:

                    > Odwrotnie. Gdy wobec Niemców stosuje się odpowiedzialność zbiorową, to się czep
                    > iasz. Natomiast nie przeszkadza ci, gdy odpowiedzialność zbiorową stosuje się w
                    > obec Greków.

                    Przeciez nie stosuje sie zadnej odpowiedzialnosci zbiorowej!
                    Rzady pozyczaly pieniadze i rzady musza je zwracac.


                    • jureek Re: Grecja 17.03.15, 13:10
                      maria421 napisała:

                      > Przeciez nie stosuje sie zadnej odpowiedzialnosci zbiorowej!

                      Teraz to zauważyłaś? A jak Asiek już w poście otwierającym wątek pisze o odpowiedzialności zbiorowej Niemców, to nie uznałaś za stosowne zwrócenie mu uwagi, że o żadnej odpowiedzialności zbiorowej nie ma mowy?
                      • maria421 Re: Grecja 17.03.15, 13:20
                        jureek napisał:

                        > Teraz to zauważyłaś? A jak Asiek już w poście otwierającym wątek pisze o odpowi
                        > edzialności zbiorowej Niemców, to nie uznałaś za stosowne zwrócenie mu uwagi, ż
                        > e o żadnej odpowiedzialności zbiorowej nie ma mowy?

                        Przypominam ze z nas dwojga to Ty pierwszy zabrales glos w dyskusji, wiec Ty tez mogles wytlumaczyc ze odpowiedzialnosc spoczywa na rzadach....
                      • lepian4 Re: Grecja 17.03.15, 13:49
                        Jureeku, mowa jest o pieniadzach, nie o twych podopiecznych, ktorych otoczyles swa niczym nieograniczona opieka. A ty tak sie zacietrzewiles, ze nie zauwazyles, ze Zydzi nie placa swoich zobowiazan, bo zastawiaja sie odpowiedzialnoscia zbiorowa pradziadkow. Dlatego mysle, ze Grecy tez powinni domagac sie tych samych praw, co Zydzi.

                        Ba, ofiary greckich i zydowskich siepaczy nie powinny tez byc wykluczone z tych beznadziejnych roszczen wokol odpowiedzialnosci zbiorowej. Potrafisz przeliczyc przeszo 60 lat okupacji Palestyny na nalezne odszkodowania za nieustanne mordy, rabunki, wywozki, deportacje, pastwienie sie nad cywilami??
                        • maria421 Re: Grecja 17.03.15, 15:33
                          Lepian, o jakiej okupacji Palestyny mowisz?

                          Nie rob z siebie Hamasnika!

                          Palestyna NIGDY nie istniala jako panstwo, Izrael NIGDY na zadne panstwo palestynskie nie napadal.
                          • the-great-inuk Re: Grecja 18.03.15, 05:36
                            maria421 napisała:

                            > Lepian, o jakiej okupacji Palestyny mowisz?
                            >
                            > Nie rob z siebie Hamasnika!
                            >
                            > Palestyna NIGDY nie istniala jako panstwo, Izrael NIGDY na zadne panstwo palest
                            > ynskie nie napadal.
                            =======================================


                            Islam należy do Izraela!


                            Najważniejsze, że nasi zwyciężyli.

                            Wolny świat ma znowu zdeterminowanego wodza, który wie którędy droga...

                            Ja tylko nie rozumiem, dlaczego on nie urzęduje w Białym Domu?

                            East Coast jest blisko Białego Domu...

                            O ile się nie mylę...

                            Ot, co....
                            • the-great-inuk Victory I am so happy! 18.03.15, 06:05

                              I am so happy!

                              Niech Obamowie pakują walizki!

                              Ale dali! dali!

                              Jakieś intruzy!

                              Z fałszowanym dokumentem urodzenia!

                              Każde dziecka na świecie wie, ze on się nie urodził na Hawajach...

                              Ot, co...
                              • maria421 Re: Victory I am so happy! 18.03.15, 09:14
                                Wczoraj niemiecka telewizja jednoznacznie zyczyla Netanjahu porazki obarczajac go nawet wina za pogorszenie sie stosunkow miedzy Izraelem i USA . Najgorszym zarzutem niemieckich mediow bylo jednak ze Bibi , wbrew "miedzynarodowej wspolnocie" nie chce panstwa palestynskiego. No i ze odrzuca ocieplenie stosunkow z Iranem.

                                Bo przeciez niemieckie media wiedza najlepiej co jest dobre dla Izraela a co nie.
                                • the-great-inuk Re: Victory I am so happy! 18.03.15, 09:27
                                  maria421 napisała:
                                  >
                                  > Bo przeciez niemieckie media wiedza najlepiej co jest dobre dla Izraela a co nie.
                                  =============================

                                  Helmuty to tak majom!


                                  Am deutschen Wesen soll die Welt genesen!


                                  Ot, co...
                          • lepian4 Re: Grecja 18.03.15, 08:54
                            Jestem wstrzasniety twymi donosami i stanowczo dystansuje sie od tych nieludzkich fantazji!
                    • the-great-inuk Grecja - Ile Włosi zapłacili za Mussoliniego? 17.03.15, 14:36
                      maria421 napisała:

                      > Przeciez nie stosuje sie zadnej odpowiedzialnosci zbiorowej!
                      > Rzady pozyczaly pieniadze i rzady musza je zwracac.
                      =====================================>

                      Rządy dysponują pieniondzami swoich podatników!

                      Rząd skróci moją rentę i zgodnie z życzeniem pani Schwan przekaże ją Grekom.

                      Za bandziorstwa jakieś terrorystycznej organizacji 70 lat temu, nie można karać wszystkich Niemców!

                      W ciągu następnych tysiącleci!

                      Ile Włosi zapłacili ?

                      Włosi to nie wazeliniarze!

                      Ich się nikt nie czepia!

                      Ot, co..
              • maria421 Re: Grecja 17.03.15, 12:47
                www.spiegel.de/wirtschaft/soziales/zweiter-weltkrieg-deutschland-soll-griechenland-milliarden-schulden-a-1012414.html
                Grecja jest dluzna Niemcom 65 miliardow Euro, ktorych nie jest w stanie splacic.
                Niemcy sa dluzni Grecji 11 miliardow Euro zwrotu pozyczki zaciagnietej przez III Rzesze.

                Wiec niechze Niemcy umoza 11 miliardow Euro z 65 miliardow Euro, i zazadaja zwrotu 54 miliardow Euro od Grekow, bez zadnych innych paktow, ukladow i kompromisow.

            • the-great-inuk Re: Grecja 17.03.15, 12:42
              Helmuty = Faszysty

              Nie ma o czym dyskutować !

              Ot, co...

              Postscriptum

              Seita sie u Spiegla zepsula.

              Chodzilo o umfrage ...

              Przeszlo 60 % bylo przeciw skurwielonym Grekom...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka