Dodaj do ulubionych

Płyty DVD+RW

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.05, 19:26
Mam pytanie, czy można dogrywać np. film do nagranej już (nie do końca) płyty
DVD+RW ??? Czy trzeba najpierw wymazać nagrany materiał ??? Chodzi mi tu o
nagrywarki stacjonarne. Nara
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka