marek_57 01.11.05, 00:24 Prosze o wszelkie opinie na temat SUBWOOFERA AKTYWNEGO SUB 9.1 CLASSIC CALVADOS Dzięki Marek. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj