Dodaj do ulubionych

Zakup LCD 42 cale

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.06, 10:39
Witam,

chciałbym kupić telewizor LCD 42 cale. Bardzo proszę o informację, które
modele takich tv są godne zanteresowania. Słyszałem bardzo dobre opinie na
temat toshiby. Proszę o info, co wybrać i dlaczego.Jeśli ktoś z was ma
doświadczenie z tv toshiby to będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka