Gość: BUGS
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.11.06, 10:39
Witam,
chciałbym kupić telewizor LCD 42 cale. Bardzo proszę o informację, które
modele takich tv są godne zanteresowania. Słyszałem bardzo dobre opinie na
temat toshiby. Proszę o info, co wybrać i dlaczego.Jeśli ktoś z was ma
doświadczenie z tv toshiby to będę wdzięczny za info.
Pozdrawiam