Dodaj do ulubionych

LCD 47LG6000

IP: *.sol2.cable.ntl.com 19.04.09, 00:16
w poniedzialek zamierzam nabyc ten wlasnie telewizor, glownie do
360tki , ale filmik tez od czasu do czasu jakis sobie obejrze... Do
meritum, czy to bedzie dobry zakup ,czy rozejrzec sie za czyms
innym, oczywiscie finansowo jedem ograniczony do kwoty jaka mam
przeznaczona na tego LGka, a i nie wchodzi w gre mnie niz 42
cale..<br />
Wiec nie spudlujej kupujac ten TV?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka