14.10.05, 23:08
już po 23.00 - późno:)
Obserwuj wątek
    • koczisss Re: godzinowy 14.10.05, 23:13
      Dopiero z roboty przybyłem, po 13 godzinach, daj trochę posiedzieć!!!
      • nutopia Re: godzinowy 14.10.05, 23:15
        no ja też dopiero z pracy
    • Gość: przesmiewca Re: Gozdzikowy IP: *.elpos.net 14.10.05, 23:30
      Czy tez wydaje te tabletki ?
      • nutopia Re: Gozdzikowy 14.10.05, 23:31
        spytaj Goździkowego:)
    • Gość: Przesmiewca Re: Gozdzikowy IP: *.elpos.net 17.10.05, 19:34
      ciekawe czy gozdzikowy jest w cieniu zony i ktou niego rzadzi w domu:)?
      • nutopia Re: Gozdzikowy 17.10.05, 20:02
        jest w cieniu....
    • Gość: Przesmiewca gozdzikowy IP: *.elpos.net 18.10.05, 17:18
      A moze gozdzikowy sprzedaje wodke lub papierosy z przemytu na puk puk wiec nie
      reklamuje sie w telewizji:)
    • Gość: Przesmiewca Dlaczego Gozdzikowa nie pokazuje twarzy:) IP: *.elpos.net 18.10.05, 17:20
      a)bo sprzedaje tabletki z premytu
      B)bo nie jest fotogeniczna
      c)bo jest stara i brzydka
      d)jest mloda i ladna ale maz jest zazdrosny::)
      • nutopia Re: Dlaczego Gozdzikowa nie pokazuje twarzy:) 18.10.05, 23:33
        e)albo jest facetem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka