29.09.04, 08:40
czy to prawda ze jezeli idzie sie robic pasemka to powinno sie miec wlosy
troche przetluszczone?ze wtedy farba lepiej lapie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Vili29 Re: pasemka IP: *.it-net.pl 29.09.04, 11:54
      Tak to prawda, wiec nie radzilabym Ci ich myc przed wizyta u fryzjera
    • Gość: ivek Re: pasemka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 15:28
      racja,najlepiej na "brudne"włosy
    • Gość: Kasia Re: pasemka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 15:11
      To nie o to chodzi że farba lepiej złapie! Po umyciu masz suche i otwarte łuski
      włosa i nałożona na nie farba bardziej zniszczy włosy. Po prostu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka