dorota2222 29.09.04, 08:40 czy to prawda ze jezeli idzie sie robic pasemka to powinno sie miec wlosy troche przetluszczone?ze wtedy farba lepiej lapie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Vili29 Re: pasemka IP: *.it-net.pl 29.09.04, 11:54 Tak to prawda, wiec nie radzilabym Ci ich myc przed wizyta u fryzjera Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ivek Re: pasemka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 15:28 racja,najlepiej na "brudne"włosy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: pasemka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 15:11 To nie o to chodzi że farba lepiej złapie! Po umyciu masz suche i otwarte łuski włosa i nałożona na nie farba bardziej zniszczy włosy. Po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś