Dodaj do ulubionych

jakich perfum używacie?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 15:49
Właśnie jakich? JA osobiście polecam Lacoste (różowe) TOUCH OF PINK. A
ostatnio używam Puma Jamajca. A wy?
Obserwuj wątek
    • Gość: głąb Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 16:03
      szanel nómer pienć
      • Gość: Asia Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 16:07
        Seniorita ja podobnie jak Ty:) tyle,że Lacoste to te jasne,a Pumy to
        różowe "Flowing".
        • bajka228 Re: jakich perfum używacie? 06.03.05, 19:22
          MEXX water love
    • Gość: cosmobabe Re: jakich perfum używacie? IP: *.torun.mm.pl 06.03.05, 19:28
      ja rowniez Lacoste TOUCH OF PINK czasem Lolite Lempicka jeszcze innym razem
      gucci RUSH 2, LIGHT BLUE Dolce&Gabbana i GLORIA Cacharela :) to moje ulubione
      perfumy :)
      pozdrawiam
    • Gość: bóg Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 19:32
      Ale to już było...
    • kalokagathia Re: jakich perfum używacie? 06.03.05, 19:32
      "Ode de reve" Ives Rocher
    • Gość: beata Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 19:33
      Escape kevina i bvlgari! polecam, goraco polecam
    • Gość: Karola różnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 19:34
      "RAlph" - ralph lauren
      "angel" - thierry mugler
      "beyond paradise" - estee lauder
      "j'adore" - christian dior
      "lacoste pour femme" - lacoste
    • Gość: h.b :) IP: *.pl / 217.153.73.* 06.03.05, 22:01
      teraz zamiennie Life By Esprit i 212.
      Zamierzam kupić Eclat D'Arpege
      • jumi5 Re: :) 10.03.05, 19:34
        Polecam gorąco. Lanvin - to mój ulubiony zapach, zaraz po tej jasnej Lacoste.
      • Gość: Lulu Giorgio Armani!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:17
        Ja używam perfum tylko i wyłacznie marki ARMANI, a mój ulubiony zapach to
        EMPORIO ARMANI SHE (srebrne)!! Gorąco polecam :)
    • Gość: ruchówka Re: jakich perfum używacie? IP: *.dami.pl 06.03.05, 22:22
      takich z kiosku Ruch za 3.50 i cholera wie jak sie nazywają (-:
    • marieann_18 Re: jakich perfum używacie? 06.03.05, 22:28
      Nina Ricci - Pour Homme

      Angel - Angel Schlesser

      J`adore - Christian Dior

      • Gość: Gocha Re: jakich perfum używacie? IP: *.dami.pl 06.03.05, 22:34
        aktualnie Amor Amor Cacharela, i tradycyjnie od lat L`eau Par Kenzo
        • Gość: alicja Re: jakich perfum używacie? IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.05, 08:23
          dolce&gabbana
          • bibi.mal Re: jakich perfum używacie? 10.03.05, 14:56
            Sicily - dolce & gabbana
            Glow J.Lo
            Yoshi Yamamoto
      • Gość: FasOla Re: jakich perfum używacie? IP: *.client.dsl.net 08.03.05, 20:23
        Uzywasz meskiego zapachu?
        Cheers!
    • Gość: Lenka Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 08:41
      Charlie White SĄ CUDOWNE !!!!!!
    • anienia Re: jakich perfum używacie? 07.03.05, 09:58
      Moje ulubione to L'eau par Kenzo.
    • Gość: Malibu Re: jakich perfum używacie? IP: *.eia.pl 07.03.05, 15:09
      1.Chanel- Mademoiselle - najpiękniejsze na świecie!!!!!!!!!!
      2.Lo'r de torente - zapach mrożonej kawy/cappucino- mmmh pycha!!!
      3.Gucci- Eau de parfum II (różowe) - piękne ale nietrwałe :(
      4.Lacoste- Pour Femme- tak samo-piękne ale nietrwałe :(
      5. Gucci- Rush 2 -idealne na letni wieczór
    • Gość: ops G. armani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 15:49
      Aqua Gio
    • Gość: Patrycja Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 22:14
      Hugo Boss DEEP RED
    • Gość: andain Re: jakich perfum używacie? IP: *.lubin.dialog.net.pl 08.03.05, 08:33
      j.lo miami
    • Gość: Amra Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 17:30
      Tylko DKNY Donny Karan!
      Ewentualnie na wieczor:Gucci Rush
      Niam niam
      Pozdrawiam
      • Gość: dfg Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 19:13
        question za 16zeta
    • Gość: Ziemianka Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 15:05
      one - Calvin Clein
      attraction - Lancome
      D&G czerwone
    • Gość: sissi Re: jakich perfum używacie? IP: *.bydgoska.ds.uj.edu.pl / 195.150.224.* 09.03.05, 19:24
      gabriela sabatini devotion
      chanel no5
      gabriela jest najlepsza
      • Gość: jola Re: jakich perfum używacie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.05, 19:40
        ja też uzywam gabriele sabatini - pierwszy zapach
        jest świetny i podkreśla moją osobowość
        • Gość: luziaczek Re: jakich perfum używacie? IP: *.chello.pl 09.03.05, 20:00
          Emporio-G Armani;ISLAND KISS-Escada;212-C.Herrera ESCADAjest MNNIAMI:)!!!
          emporio tez:P
    • aga29wawa Re: jakich perfum używacie? 09.03.05, 21:21
      Image Cerruti mhm.. piekne;)))
    • Gość: aga Re: jakich perfum używacie? IP: 195.85.249.* 10.03.05, 15:05
      Kenzo - Flower by Kenzo
      La coste - Touch of pink
      Cacharel - Amor Amor
      :)
      • Gość: P n Re: jakich perfum używacie? IP: *.telia.com 10.03.05, 16:56
        Esprit ostatnio
    • awitue Re: jakich perfum używacie? 10.03.05, 20:13
      Chanel "Allure" Mmmmm...
    • Gość: virtuallady Re: jakich perfum używacie? IP: *.rev.vline.pl 11.03.05, 10:22
      na codzień: Escada Magnetism, YSL In Love Again, Yves Rocher jeżynowe
      na wieczór: Lolita Lempicka ( rzadko, mój mężczyzna ich nie znosi-szkooda)
    • Gość: lia Re: jakich perfum używacie? IP: *.chello.pl 11.03.05, 11:44
      magnetism escady i provocative woman,wiosna i latem nowe escady(w zeszlym roku
      islad kiss,w tym zamierzam kupic rockin'rio).uwielbiam owocowo-kwiatowe
      perfumki..mniamm
    • Gość: Josie Re: jakich perfum używacie? IP: *.tkchopin.pl 11.03.05, 12:12
      A ja używam tylko mydła i bezzapachowego antyperspirantu, bo mój facet szaleje
      na punkcie mojego naturalnego zapachu :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka