Gość: seniorita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 15:49 Właśnie jakich? JA osobiście polecam Lacoste (różowe) TOUCH OF PINK. A ostatnio używam Puma Jamajca. A wy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: głąb Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 16:03 szanel nómer pienć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 16:07 Seniorita ja podobnie jak Ty:) tyle,że Lacoste to te jasne,a Pumy to różowe "Flowing". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cosmobabe Re: jakich perfum używacie? IP: *.torun.mm.pl 06.03.05, 19:28 ja rowniez Lacoste TOUCH OF PINK czasem Lolite Lempicka jeszcze innym razem gucci RUSH 2, LIGHT BLUE Dolce&Gabbana i GLORIA Cacharela :) to moje ulubione perfumy :) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bóg Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 19:32 Ale to już było... Odpowiedz Link Zgłoś
kalokagathia Re: jakich perfum używacie? 06.03.05, 19:32 "Ode de reve" Ives Rocher Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beata Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 19:33 Escape kevina i bvlgari! polecam, goraco polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karola różnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 19:34 "RAlph" - ralph lauren "angel" - thierry mugler "beyond paradise" - estee lauder "j'adore" - christian dior "lacoste pour femme" - lacoste Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: h.b :) IP: *.pl / 217.153.73.* 06.03.05, 22:01 teraz zamiennie Life By Esprit i 212. Zamierzam kupić Eclat D'Arpege Odpowiedz Link Zgłoś
jumi5 Re: :) 10.03.05, 19:34 Polecam gorąco. Lanvin - to mój ulubiony zapach, zaraz po tej jasnej Lacoste. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lulu Giorgio Armani!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:17 Ja używam perfum tylko i wyłacznie marki ARMANI, a mój ulubiony zapach to EMPORIO ARMANI SHE (srebrne)!! Gorąco polecam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ruchówka Re: jakich perfum używacie? IP: *.dami.pl 06.03.05, 22:22 takich z kiosku Ruch za 3.50 i cholera wie jak sie nazywają (-: Odpowiedz Link Zgłoś
marieann_18 Re: jakich perfum używacie? 06.03.05, 22:28 Nina Ricci - Pour Homme Angel - Angel Schlesser J`adore - Christian Dior Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gocha Re: jakich perfum używacie? IP: *.dami.pl 06.03.05, 22:34 aktualnie Amor Amor Cacharela, i tradycyjnie od lat L`eau Par Kenzo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alicja Re: jakich perfum używacie? IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.05, 08:23 dolce&gabbana Odpowiedz Link Zgłoś
bibi.mal Re: jakich perfum używacie? 10.03.05, 14:56 Sicily - dolce & gabbana Glow J.Lo Yoshi Yamamoto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FasOla Re: jakich perfum używacie? IP: *.client.dsl.net 08.03.05, 20:23 Uzywasz meskiego zapachu? Cheers! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lenka Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 08:41 Charlie White SĄ CUDOWNE !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
anienia Re: jakich perfum używacie? 07.03.05, 09:58 Moje ulubione to L'eau par Kenzo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malibu Re: jakich perfum używacie? IP: *.eia.pl 07.03.05, 15:09 1.Chanel- Mademoiselle - najpiękniejsze na świecie!!!!!!!!!! 2.Lo'r de torente - zapach mrożonej kawy/cappucino- mmmh pycha!!! 3.Gucci- Eau de parfum II (różowe) - piękne ale nietrwałe :( 4.Lacoste- Pour Femme- tak samo-piękne ale nietrwałe :( 5. Gucci- Rush 2 -idealne na letni wieczór Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patrycja Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 22:14 Hugo Boss DEEP RED Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andain Re: jakich perfum używacie? IP: *.lubin.dialog.net.pl 08.03.05, 08:33 j.lo miami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amra Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 17:30 Tylko DKNY Donny Karan! Ewentualnie na wieczor:Gucci Rush Niam niam Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dfg Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 19:13 question za 16zeta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ziemianka Re: jakich perfum używacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 15:05 one - Calvin Clein attraction - Lancome D&G czerwone Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sissi Re: jakich perfum używacie? IP: *.bydgoska.ds.uj.edu.pl / 195.150.224.* 09.03.05, 19:24 gabriela sabatini devotion chanel no5 gabriela jest najlepsza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jola Re: jakich perfum używacie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.05, 19:40 ja też uzywam gabriele sabatini - pierwszy zapach jest świetny i podkreśla moją osobowość Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luziaczek Re: jakich perfum używacie? IP: *.chello.pl 09.03.05, 20:00 Emporio-G Armani;ISLAND KISS-Escada;212-C.Herrera ESCADAjest MNNIAMI:)!!! emporio tez:P Odpowiedz Link Zgłoś
aga29wawa Re: jakich perfum używacie? 09.03.05, 21:21 Image Cerruti mhm.. piekne;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: jakich perfum używacie? IP: 195.85.249.* 10.03.05, 15:05 Kenzo - Flower by Kenzo La coste - Touch of pink Cacharel - Amor Amor :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P n Re: jakich perfum używacie? IP: *.telia.com 10.03.05, 16:56 Esprit ostatnio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: virtuallady Re: jakich perfum używacie? IP: *.rev.vline.pl 11.03.05, 10:22 na codzień: Escada Magnetism, YSL In Love Again, Yves Rocher jeżynowe na wieczór: Lolita Lempicka ( rzadko, mój mężczyzna ich nie znosi-szkooda) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lia Re: jakich perfum używacie? IP: *.chello.pl 11.03.05, 11:44 magnetism escady i provocative woman,wiosna i latem nowe escady(w zeszlym roku islad kiss,w tym zamierzam kupic rockin'rio).uwielbiam owocowo-kwiatowe perfumki..mniamm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Josie Re: jakich perfum używacie? IP: *.tkchopin.pl 11.03.05, 12:12 A ja używam tylko mydła i bezzapachowego antyperspirantu, bo mój facet szaleje na punkcie mojego naturalnego zapachu :) Odpowiedz Link Zgłoś