em.haa 30.11.08, 20:56 jakie moga byc plusy i minusy zwiazku z mezczyzna starszym o 25 lat? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katka-47 Re: Plusy i minusy 01.12.08, 13:18 Plus - kasa Minus - masz w łóżku nieapetycznego starucha, któremu za parę lat bedziesz musiała parzyć ziółka i pomagać wstać z fotela. Odpowiedz Link Zgłoś
mlodzieniec88 Re: Plusy i minusy 01.12.08, 15:12 eeee... coś Ci się chyba w głowę stało. Jeśli dziewczyna ma 20 lat, a mężczyzna 45 to jeszcze spokojnie 10 lat mogą cieszyć się sobą, nawet w łóżku. A skoro dziewczyna myśli o związku z takim mężczyzną to chyba pociągają ją tacy panowie, dojrzali, doświadczeni seksualnie jak i życiowo. Ciekaw jestem Twojej reakcji na takie słowa: "nieapetyczna starucha" odnośnie Twojej osoby... Odpowiedz Link Zgłoś
em.haa Re: Plusy i minusy 01.12.08, 21:29 Ja mam 24 a on 52. Lubię starszych ale nie aż tak chyba. Chciałabym spojrzeć na to wszystko z obiektywnej strony, ale nie potrafię. Dlatego liczyłam na waszą pomoc. Nie ma tu mowy o związku prawdziwym, to raczej "romans" hmmm chyba... Odpowiedz Link Zgłoś
agatka_to_ja Re: Plusy i minusy 01.12.08, 22:15 A wolny on chociaz? Czy kryzys wieku i chęc skoku w bok? Odpowiedz Link Zgłoś
em.haa Re: Plusy i minusy 01.12.08, 22:17 Jest żonaty, ale każde sobie od lat. Miewał już dziewczyny na boku. On jest dyrektorem prężnej firmy więc... to nie taki typowy tatuś. Odpowiedz Link Zgłoś
agatka_to_ja Re: Plusy i minusy 01.12.08, 22:18 Coz, ty go znasz i ty wiesz, czy warto sie z takim zadawac. Ale czy warto byc kolejna dziewczyna "na boku"? Mialabym watpliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
em.haa Re: Plusy i minusy 01.12.08, 22:20 Hmm... stałe związki w moim przypadku nie wchodzą w grę, żadne angaże i uczucia. Odpowiedz Link Zgłoś
katka-47 Re: Plusy i minusy 02.12.08, 09:48 Wcale się nie obrażę. Przecież to logiczne, że dla 20-parolatka jestem nieapetyczna staruchą. A związki z tak dużą różnicą wieku są po prostu chore. Facet,wiążący się z dziewczyną, która mogłaby być jego córką musi mieć skłonności pedofilskie. Innego wytłumaczenia nie widzę. Ja rozumiem - kryzys wieku średniego. Panowie mają ochotę pokazać się w towarzystwie kogoś młodszego, ale przecież nie o 25 lat!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mlodzieniec88 Re: Plusy i minusy 02.12.08, 13:28 Paranoja :) Skłonności pedofilskie? Można by o tym tak napisać gdyby ten mężczyzna robił coś co wbrew woli tej młodej kobiety i oczywiście wiek... ma skończone 18lat ;) "Przecież to logiczne, że dla 20-parolatka jestem nieapetyczna staruchą" - ale nie możesz w ten sam sposób pisać o wszystkich innych kobietach :P np. pewna Pani dr z mojej uczelni ma 48lat, a wygląda o niebo lepiej niż spora część studentek. No ale skoro sama o sobie piszesz "nieapetyczna starucha" to ok, Twoja sprawa :) hmmm... a o innych może tak piszesz z zazdrości, co? ;> Odpowiedz Link Zgłoś
agatka_to_ja Re: Plusy i minusy 01.12.08, 22:15 Plusy: zazwyczaj doswiadczony zazwyczaj mysli juz powaznie, a nie jak gowniarz zazwyczaj ma inne zainteresowania niz chlanie i bzykanie zazwyczaj potrafi uwiesc kobiete zazwyczaj potrafi jej zaimponowac Minusy: zazwyczaj wydajnosc juz nie ta zazwyczaj widac roznice pokoleniowe (staja sie widoczne po jakims czasie) zazwyczaj ma swoje przyzwyczajenia, ktore trudno zmienic Ale to wszystko zazwyczaj. Bo taki starszy facet potrafi byc zarówno fascynujacym mezczyzna, w sile wieku, pelnym wigoru i fantazji, jak i podtatusiałym leniem z piwnym brzuchem. Moja kolezanka jest z facetem o 18 lat od niej starszym. Lekko jej nie jest. Ale sa razem, bo sie kochają. Odpowiedz Link Zgłoś
agatka_to_ja Re: Plusy i minusy 01.12.08, 22:17 łAskawa? ło rety.. czyzbym stracila swoje pazury? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
m.dawid Re: Plusy i minusy 02.12.08, 15:48 Hmm myślę , że granica w takich związkach to max 20 lat różnicy. Trudno mi sobie wyobrazić układ z człowiekiem starszym ode mnie o pół pokolenia. Kobieta 25-30 letnia jest u progu młodości - facet po 50 jest u progu starości jakby na to nie patrzeć- nie da się dyskutować z naturą, bez względu na to ile mamy kasy, jak bardzo o siebie dbamy, itp. Poza tym dochodzi różnica zdań, przyzwyczajenia itp. Zależy kto co lubi:) Odpowiedz Link Zgłoś