Dodaj do ulubionych

Wentylacja

17.12.04, 15:45
Czy Wspolnota Mieszkaniowa,może żądać comiesięcznych opłat od właścicieli
lokali użytkowych,za urządzenia wentylacyjne,zainstalowane na części wsólnej
nieruchomości.Zaznaczam,żewcześniej Wsólnota zezwoliła bez żadnych
warunków.Prosze o pomoc.
Obserwuj wątek
    • serafin666 Re: Wentylacja 17.12.04, 22:34
      może
    • asukas Re: Wentylacja 08.03.17, 09:18
      a jeżeliby byłaby kratka wentylacyjna zewnętrzna założona od mojej strony? jeżeli zezwolą na montaż takowej, również mogą żądać opłat za tak nieinwazyjny sposób wentylacji? w gruncie rzeczy nie powinni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka