marco205
17.12.04, 15:45
Czy Wspolnota Mieszkaniowa,może żądać comiesięcznych opłat od właścicieli
lokali użytkowych,za urządzenia wentylacyjne,zainstalowane na części wsólnej
nieruchomości.Zaznaczam,żewcześniej Wsólnota zezwoliła bez żadnych
warunków.Prosze o pomoc.