aaaaa40 19.03.03, 17:33 Czy liczniki wody to część wspólna czy własność prywatna? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
milutka_415 Re: zagwozdka 20.03.03, 18:01 My w swojej wspólnocie zaliczyliśmy wodomierze/bo o nich jest mowa/do części wspólnej poniewaz były zakupione i montowane w ramach modernizacji centralnego ogrzewania i ciepłej i zimnej wody .Równiez teraz po 4 latach wymiana ich będzie się odbywała w ramach funduszu remontowego . Aby na przyszłość uniknąć tego typu problemu zostało to ujęte w Statucie Wspólnoty. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś