olena_8
21.09.10, 12:03
Witam! Od kilku dni jestem szczesliwa wlasciciekla 2,5 miesiecznego szczeniaka. Luna bardzo sie do mnie przywiazala i chodzi za mna krok w krok. Za kazdym razem kiedy znikam jej z oczy zaczyna piszczec i szczekac. Wczoraj poszlam wyrzucic smieci bez niej, Luna byla doslownie minute sama w domu. Zaczela tak glosno wyc i szczekac ze slyszalam ja na dworze. Co zrobic zeby tak nie rozpaczala kiedy wychodze z domu, a ona jest sama??? Sasiedzi chyba nas znienawidza:/ Prosze o pomoc:)))