Dodaj do ulubionych

Płeć kotka

10.05.21, 23:03
Witam,

Dostałam kociaka dwa tygodnie temu, powiedziano mi że to kotka i już reaguje na imię Luna, jednakże teraz nie mam już takiej pewności, kotek ma 7tygodni, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć po obejrzeniu zdjęć czy to kotka czy kocur?

Z góry dziękuję, pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • jul-kot Re: Płeć kotka 11.05.21, 03:01
      Kotka, u małego kocurka może nie być widać jąder ale odległość pomiędzy otworkami jest większa. Umyj ją czasem watą zwilżoną ciepłą wodą przecierając w kierunku odbytu. Taki młody kot powinien być jeszcze z matką, wtedy ona go myje.
      • graluna Re: Płeć kotka 12.05.21, 20:26
        Dziękuję bardzo za odpowiedź!
        Pani która mi ja oddała uważała że kotka jest już w odpowiednim wieku i widać że chciała się jej pozbyć, bałam się bo mówiła że mąż kazał jej utopić kociaka więc ja wzięłam, kotka ma u mnie bardzo dobrze, ja pracuję z domu więc cały dzień ma opiekę i rzadko zostaje sama. Przemywam ją właśnie wacikiem, chociaż niedawno zaczęła się sama myć. Kotka bardzo mnie pokochała, przed snem przychodzi żeby ją tulić i głaskać, kiedy tylko może śpi mi na klatce i szyi a na kolanach jak pracuje, czuje że brakuje jej mamy bo często ssie kocyk jakby piła mleko, próbuje ją leczyć z tej choroby sierocej glaskajac i drapiąc ja do snu i wtedy przestaje. Dziękuję jeszcze raz za odpowiedź bardzo się cieszę że to jednak kotka!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka