27.11.04, 19:09
Co pan doktor sądzi o karmie kitekat? Mój kotek zwykle je Royal Canin, ale
też dostaje (rzadko) saszetki kitekat i je bardzo lubi. Czy może dostawać
tylko kitekat, czy lepiej nie? Royala też bardzo lubi.
Obserwuj wątek
    • karola_20 Re: Kitekat 27.11.04, 22:47
      Absolutnie nie polecam Ci tej karmy. Mojej kici weterynarz stanowczo odradzil
      jesc kitekat i whiskas. Koty moga dostać od takiej karmy niestrawnosci i
      alergii pokarmowej. Tam prawie nie ma miesa, tylko jakies niewiadomo co. Poza
      tym jest tam bardzo malo skladnikow odzywczych. Po co szpikować kota czyms
      bezwartosciowym od czego moze mu sie pogorszyc zdrowie? Lepiej dawaj mu
      prawdziwe gotowane mieso a na dodatek karmy royal canin.

      www.royal-canin.pl/index.php/wet_produkty/c_2
      www.royal-canin.pl/index.php/wet_produkty/a_2
      www.royal-canin.pl/index.php/koty_produkty
      Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka