sivudelek 27.11.04, 19:09 Co pan doktor sądzi o karmie kitekat? Mój kotek zwykle je Royal Canin, ale też dostaje (rzadko) saszetki kitekat i je bardzo lubi. Czy może dostawać tylko kitekat, czy lepiej nie? Royala też bardzo lubi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karola_20 Re: Kitekat 27.11.04, 22:47 Absolutnie nie polecam Ci tej karmy. Mojej kici weterynarz stanowczo odradzil jesc kitekat i whiskas. Koty moga dostać od takiej karmy niestrawnosci i alergii pokarmowej. Tam prawie nie ma miesa, tylko jakies niewiadomo co. Poza tym jest tam bardzo malo skladnikow odzywczych. Po co szpikować kota czyms bezwartosciowym od czego moze mu sie pogorszyc zdrowie? Lepiej dawaj mu prawdziwe gotowane mieso a na dodatek karmy royal canin. www.royal-canin.pl/index.php/wet_produkty/c_2 www.royal-canin.pl/index.php/wet_produkty/a_2 www.royal-canin.pl/index.php/koty_produkty Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś