Dodaj do ulubionych

Dalmatynka

26.09.02, 12:21
Moja suka dalmatynka, wzięta dwa lata temu ze schroniska, była bita i
głodzona przez poprzedniego właściciela. W schronisku została
wysterylizowana. Teraz jest tak gruba, że wygląda jak betoniarka. Je
wszystkie owoce i warzywa. Organiczamy jej jedzenie. Mam dużo ruchu bo
mieszkamy w domu z dużym ogrodem. Odnoszę jednak wrażenie, że nawet woda,
którą wypija w niezliczonych ilościach tuczy ją. Była na specjalnym
dietetycznym jedzeniu (bez rezultatu), miała też robione badania krwi pod
kątem cukrzycy. Wszystko jest w porządku. Czy jest jeszcze jakiś sposób na
odchudzenie psa?
Obserwuj wątek
    • marta_maja Re: Dalmatynka 27.09.02, 08:24
      Sam ogród psu nie wystarczy!!! Po ogrodzie, nawet największym, pies się nie
      wybiega. Uważam, że oprócz odchudzania, powinna mieć naprawdę długie spacery.
      Poza tym piszesz, że -przez pewien czas- była na dietetycznym jedzeniu. Tzn.
      co? Teraz już nie jest?
      Pozdrawiam, Marta
    • maciej.miklusz Re: Dalmatynka 30.09.02, 07:54
      Niestety nie ma rzadnej cudownej metody która pozwoli zrzucić zbędne kilogramy
      twojej suczce. Z punktu widzenia endokrynologi można sprawdzić poziom hormonów
      tarczycy, który może być przyczyną otyłości. Jeżeli i to badanie nie wykarze
      żadnych odchyeń od normy namawiam na powtórkę diety karmą o obniżonej
      kaloryczności ale ściśle wg wskazań producenta tej karmy. Jeżeli będziecie ich
      przestrzegać efekt murowany.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka