Dodaj do ulubionych

jestem tu nowa

17.02.10, 16:34
niedawno przeprowadziłam się do bielska, mam 3-letniego syna i 39
lat, szukam innych mam chętnych do rozmowy, wspólnych spacerów z
dzieckiem,uwielbiam malować, rysować i tworzyć z dzieckiem rzeczy z
papieru i wszystkie inne rękodzieła.
Obserwuj wątek
    • dag_dg Re: jestem tu nowa 17.02.10, 20:19
      hej hej -witamy w BB:)
    • akastel Re: jestem tu nowa 17.02.10, 21:40
      Witamy :)
    • alicjawu Re: jestem tu nowa 18.02.10, 11:02
      Witaj
      • aniagacz Re: jestem tu nowa 18.02.10, 17:21
        Witam nową mamusię.
    • joagraba Re: jestem tu nowa 18.02.10, 20:57
      Witaj i pisz jak najczęściej :)
    • adaja1 Re: jestem tu nowa 20.02.10, 09:00
      Witaj Gaba. Mam nadzieję,że jesteś kobietą mobilną i odwiedzisz Żywiec. Niedługo
      wiosna i spacery po parku :) Chętnie udostępnię ci też mój stół jako pracownię
      dla dzieci, moi synkowi 2 i 6 lat uwielbiają tego typu rzeczy a ja mam dwie lewe
      ręce i powiedzmy sobie szczerze, chyba też mało ochoty. Potrzebny mi dobry
      przykład:)
      Na spotkania dzieciowo - mamowe przy dobrej kawie polecam Babiniec naszych
      koleżenek forumowych. tam też jest wystawa rękodzieł wszelakich,jako duszy
      artystycznej powinno CI się spodobać. Pozdrawiam serdecznie.
      • mpd3 Re: jestem tu nowa 23.02.10, 11:38
        Witaj! A można wiedzieć z jakich okolic BB jesteś?
      • 1gaba Re: jestem tu nowa 01.03.10, 10:33
        Dziękuję za zaproszenie do Żywca, niestety ostatnio chorujemy i nie
        ruszamy się z domu, ale może później. Chciałbym jeszcze prosić o
        podpowiedź jaki jest dokładny adres babińca. Pozdrawiam Gaba.
    • puellae_2007 adaja 24.02.10, 09:56
      Oczywiście witam nową mamę;)) I jeśli wybierasz sie do Żywca to ja też chętnie
      przyłączę się do spacerku;)

      Ps. Adaja w której części mieszkasz?Stricte w centrum miasta?
      Pozdrawiam;)
      • adaja1 Re: adaja 27.02.10, 13:08
        Witaj, mieszkam na peryferiach Żywca;) tam gdzie łączy się z Trzebinią. Ale na
        spacerki do parku chodzę jak czas pozwala. Na razie uziemiona jestem bo dzieci
        chore...
    • monika35.dwa Re: jestem tu nowa 10.03.10, 16:27
      Hej ja też jestem tu nowa , mam 35 lat i prawie dwuletnia coreczke
      Anie , poniewaz nie pochodze z okolic bb szukam nwych znajomych
      Monika
      • aregiec Re: jestem tu nowa 10.03.10, 20:07
        monika35 tez nie pochodze z bielska i nie mam tu wielu znajomych ale
        podobnie jak Ty mam prawe dwulenią córeczkę :) Gdzie mieszkasz w
        Bielsku? Ja na osedlu karpackim. Moze wspolny spacer kiedyś? :)
        Pozdrawiam! Aneta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka