Gość: gigi IP: *.bielsko.dialog.net.pl 26.04.05, 10:40 Czy nowobudowany basen na Karpackim będzie kryty? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mcmaxim Re: Nowy basen . 26.04.05, 11:03 no ja cie kicham... a jaki ma byc? przeciez letnich basenow mamy kilka juz! no... i niestety sie prace posuwaja... ale oddany przed koncem kadencji to on nie bedzie ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mezmerize Re: Nowy basen . IP: 62.233.230.* 10.05.05, 16:58 będzie oddany do użytku w grudniu :P budują za unijną kasę to muszą dotrzymać terminu:)hehe 20 metrów odkąd mieszkam :P Odpowiedz Link Zgłoś
aliveinchains Re: Nowy basen . 10.05.05, 17:09 A jakie ma on mieć wymiary? Zjeżdzalnia, sauna, dżakuzi i brodzik też ma być, w końcu to standard? Odpowiedz Link Zgłoś
wikin Re: Nowy basen . 10.05.05, 21:19 Gość portalu: Mezmerize napisał(a): > będzie oddany do użytku w grudniu :P budują za unijną kasę to muszą dotrzymać > terminu:)hehe 20 metrów odkąd mieszkam :P w grudniu to może uwierzę, ale nie 2005 no i tak bardzo bym się cieszył, że to tylko 20m od Ciebie, teraz zaczną ci pod oknami jeździć spychacze i inne ciężkie pojazdy, a potem do późnych godzin wieczornych spragnieni basenu bielszczanie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mcmaxim Re: Nowy basen . 10.05.05, 22:54 heh... no podobno wg planu terminem zakonczenia budowy to listopad... ale daj panie Boze zeby budowa byla tak samo terminowa jak wszystko w tym kraju... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mezmerize Re: Nowy basen . IP: 62.233.230.* 11.05.05, 16:24 chciałem napisać 200 metrów.a długość ma być ponoć 25m.O_O Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gigi Re: Nowy basen . IP: *.bielsko.dialog.net.pl 12.05.05, 12:30 Powiedzcie coś na temat wykorzystania wód termalnych ,które odkryto na Podbeskidziu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mcmaxim Re: Nowy basen . IP: *.devs.futuro.pl 12.05.05, 23:30 hmmm... zadne? :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Termalne źródła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.05, 23:52 Zapytajcie pana Michniowskiego - moim zdaniem najsłabsdzego wiceprezydenta B- B!!!!! Kiedyś obficie wypowiadł się na temat alternatywnych źródeł energii (w tym zasobów solanek pod Komorowicami)! Miał gość szczęście - położył BAPE, po czym zasiadł na odpowiedzialnym stołku .... Odpowiedz Link Zgłoś