Dodaj do ulubionych

Nowy basen .

IP: *.bielsko.dialog.net.pl 26.04.05, 10:40
Czy nowobudowany basen na Karpackim będzie kryty?
Obserwuj wątek
    • mcmaxim Re: Nowy basen . 26.04.05, 11:03
      no ja cie kicham... a jaki ma byc? przeciez letnich basenow mamy kilka juz!
      no... i niestety sie prace posuwaja... ale oddany przed koncem kadencji to on
      nie bedzie ;-D
      • Gość: Mezmerize Re: Nowy basen . IP: 62.233.230.* 10.05.05, 16:58
        będzie oddany do użytku w grudniu :P budują za unijną kasę to muszą dotrzymać
        terminu:)hehe 20 metrów odkąd mieszkam :P
        • aliveinchains Re: Nowy basen . 10.05.05, 17:09
          A jakie ma on mieć wymiary? Zjeżdzalnia, sauna, dżakuzi i brodzik też ma być, w
          końcu to standard?
        • wikin Re: Nowy basen . 10.05.05, 21:19
          Gość portalu: Mezmerize napisał(a):

          > będzie oddany do użytku w grudniu :P budują za unijną kasę to muszą dotrzymać
          > terminu:)hehe 20 metrów odkąd mieszkam :P

          w grudniu to może uwierzę, ale nie 2005
          no i tak bardzo bym się cieszył, że to tylko 20m od Ciebie, teraz zaczną ci pod
          oknami jeździć spychacze i inne ciężkie pojazdy, a potem do późnych godzin
          wieczornych spragnieni basenu bielszczanie ;-)
          • mcmaxim Re: Nowy basen . 10.05.05, 22:54
            heh... no podobno wg planu terminem zakonczenia budowy to listopad... ale daj panie Boze zeby budowa byla tak samo terminowa jak wszystko w tym kraju...
          • Gość: Mezmerize Re: Nowy basen . IP: 62.233.230.* 11.05.05, 16:24
            chciałem napisać 200 metrów.a długość ma być ponoć 25m.O_O
    • Gość: gigi Re: Nowy basen . IP: *.bielsko.dialog.net.pl 12.05.05, 12:30
      Powiedzcie coś na temat wykorzystania wód termalnych ,które odkryto na
      Podbeskidziu.
      • Gość: mcmaxim Re: Nowy basen . IP: *.devs.futuro.pl 12.05.05, 23:30
        hmmm... zadne? :-/
        • Gość: Egon Termalne źródła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.05, 23:52
          Zapytajcie pana Michniowskiego - moim zdaniem najsłabsdzego wiceprezydenta B-
          B!!!!! Kiedyś obficie wypowiadł się na temat alternatywnych źródeł energii (w
          tym zasobów solanek pod Komorowicami)! Miał gość szczęście - położył BAPE, po
          czym zasiadł na odpowiedzialnym stołku ....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka