Dodaj do ulubionych

Straż miejska a 01.04.2006

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.06, 12:56
Dodzwoniłem się właśnie aby zainterweniowali w sprawie awanturujacego się
narkomana. Co usłyszałem? Żebym zapomniał, bo dziś wszystkie siły poszły na
ochrone procesu Niemczyka.
Nie można go było po prostu zastrzelić przy "próbie ucieczki"?
Obserwuj wątek
    • wikin Re: Straż miejska a 01.04.2006 01.04.06, 19:32
      taa, sił było mnóstwo, przynajmniej nie muszą się martwić, że Niemczyk ucieknie
      kanałami, bo system kanalizacji dopiero się tworzy w okolicy (Rynek)
      • Gość: ddd Re: Straż miejska a 01.04.2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.06, 19:58
        Ciekawe ile te wszystkie liczne akcje dowozu-pilnowania-odwozu kosztują i ile
        etatów możnaby za to stworzyć.
    • Gość: fresch Re: Straż miejska a 01.04.2006 IP: 62.233.231.* 02.04.06, 23:32
      Od kiedy to SM, ochrania procesy "N" ? to chyba jakas paranoja ..chyba, ze
      sledza przebieg ruchu wokol sadu na monitoringu....
      Dyletanci
      • jorg_z_bielitz Re: Straż miejska a 01.04.2006 02.04.06, 23:36
        Gość portalu: fresch napisał(a):

        > Od kiedy to SM, ochrania procesy "N" ? to chyba jakas paranoja ..chyba, ze
        > sledza przebieg ruchu wokol sadu na monitoringu....
        > Dyletanci


        Patrole SM kręcą się w okolicy sądu (tak 50-100 m od budynków) :):):)
        Przy samym sądzie jest za to sporo policji
        • Gość: // Straż miejska a 01.04.2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.06, 16:47
          Straż Miejska to ma sie zajmowac sprawdzaniem czy gdzies pies nie sika czy jest
          snieg na chodniku czy smieci w kontenerze sa sprzatniente a nie na rozprawy
          sadowe ma ta banda nierobow ma sie zajmowac. A najwazniejsze to jak najwiecej
          mandatow zeby ludziam dawali i juz!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka