Gość: ddd
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.04.06, 12:56
Dodzwoniłem się właśnie aby zainterweniowali w sprawie awanturujacego się
narkomana. Co usłyszałem? Żebym zapomniał, bo dziś wszystkie siły poszły na
ochrone procesu Niemczyka.
Nie można go było po prostu zastrzelić przy "próbie ucieczki"?