Dodaj do ulubionych

ŻYWIEC - proszę o pomoc

20.05.06, 10:47
Za około 2 miesiące przeprowadzamy sie do Żywca. Chciałam się Was zapytać
jaką szkołę podstawową możecie polecić? - Jaką przychodnię zdrowia polecacie?
jakiego pediatrę dziecięciego?
Jestem lekko przerażona wizją zamieszkania gdzieś, gdzie nie mam pojęcia o
niczym.
Jutro będziemy w Żywcu, pooglądamy sobie to miasto.
No i dzień dobry wszystkim.
Obserwuj wątek
    • e_rubi Re: ŻYWIEC - proszę o pomoc 26.05.06, 20:39
      chyba niewiele Ci pomoge...bo ja chociaz mieszkam w Zywcu, to przychodnie dla
      siebie i Malej wybralam w Biesku Bialej. Zrazilam sie do tutejszych lekarzy :-(
      szkole podstawowa...hmn nie jestem jeszcze na tym etapie - moja coreczka ma
      dopero roczek :-), ale dobra opinie miala kiedys szkola nr 5...a jak jest teraz
      to popytam znajomych. bo odkad sama chodzilam do szkoly to chyba sie jednak
      troszke zmnienilo.
      a Zywiec to w sumie fajne miasteczko...spokojnie sie tu zyje, mam nadzieje ze
      szybko sie zaklimatyzujesz. pozdrawiam :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka