kaoli27
01.08.06, 19:37
dziewczyny, mam pytanie jak czułyście się w połogu, oczywiście poza
dolegliwościami po porodzie?
ja bardzo dużo płaczę, czasem już nie daję rady
Ze względu na tę ranę, małym głównie zajmuje się maz i mama
a nocy boję się najbardziej:( mam nadzieje, ze to minie
A drugie pytanie dotyczy odchodów poporodowych, ja w Klinice po porodzie
miałam krwotok, leżałam pod kroplówką, teraz odchody są znikome, czasem
prawie wogóle nic ze mnie nie leci