Dodaj do ulubionych

Nowa koalicja

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.07, 10:55
POwstała noowa koalicja w mediach. Portale internetowe bespress i super-nowa
połaczyły siły. Jak myślicie czy nowa internetowa gazeta może zagrozić
pozycji np. drukowanych Kroniki Beskidzkiej czy GW?
Obserwuj wątek
    • Gość: dd Re: Nowa koalicja IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.04.07, 11:07
      nie ma szans
      tym bardziej ze rzetelnoscia tez nie grzesza (choc sa na o wiele wyzszym
      poziomie niz KB)
    • Gość: Nowszy Re: Nowa koalicja IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.04.07, 12:12
      Nie rozumiem dlaczego super-nowa przygarneła bespress. (Chyba nie bylo
      odwrotnie.)
      • Gość: dd Re: Nowa koalicja IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.04.07, 12:42
        > Nie rozumiem dlaczego super-nowa przygarneła bespress. (Chyba nie bylo
        > odwrotnie.)

        mniejsza konkurencja reklamowa..
        • pawel_bielsko Re: Nowa koalicja 13.04.07, 16:09
          Ja wolalem stare bespress. Szkoda :/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka