Dodaj do ulubionych

remont Zamku

IP: *.bielsko.dialog.net.pl 02.07.07, 14:51
widze ze juz sie prace posunely przy remoncie zamku
od strony placu chrobrego polozyli jakas warstwe na cegly i juz ich nie widac
Obserwuj wątek
    • nuova Re: remont Zamku 02.07.07, 14:56
      BB teraz wyglada jak jeden wielki plac budowy ;)
      • Gość: dd Re: remont Zamku IP: *.bielsko.dialog.net.pl 02.07.07, 15:10
        i bardzo dobrze :)
        jeszcze dojdzie wschodnia obwodnica i wyzwolenia
        • nuova Re: remont Zamku 02.07.07, 15:21
          JA dodam: z naciskiem na dobrze ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka