Gość: dd IP: *.bielsko.dialog.net.pl 02.07.07, 14:51 widze ze juz sie prace posunely przy remoncie zamku od strony placu chrobrego polozyli jakas warstwe na cegly i juz ich nie widac Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nuova Re: remont Zamku 02.07.07, 14:56 BB teraz wyglada jak jeden wielki plac budowy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd Re: remont Zamku IP: *.bielsko.dialog.net.pl 02.07.07, 15:10 i bardzo dobrze :) jeszcze dojdzie wschodnia obwodnica i wyzwolenia Odpowiedz Link Zgłoś