jusiiss
23.07.07, 14:17
Witam:)
Poszukuję pilnie kobiet,które rodziły bądź beda rodzic w Eskulapie w
Bielsku.Chodzi mi głównie o poród SN i znieczulenie do tego właśnie
porodu.Termin mam na 16.08.Jestem juz po rozmowie z Anestezjologiem,ale gość
tak nawijał,że mało zrozumiałam i chyba najbardziej boję się tego
znieczulenia.Znieczulenie podają tam rutynowo a ja juz teraz nie wiem,czy on
mówił o ZZO czy o podpajęczyn.,bo ja na to drugie się nie zgadzam :(
Będę wdzieczna za informacje.
Pozdrawiam serdecznie