Dodaj do ulubionych

Lokal na roczek

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.07, 16:41
Szukam lokalu na roczek. Na 35-40 osób. MOżecie coś polecić tak żeby
zamknać się w kwocie 1500 zł?
Obserwuj wątek
    • Gość: mada54 Re: Lokal na roczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.07, 17:02
      Polecam restaurację Ronald w Jaworzu,ul Zdrojowa.Ma też plac zabaw.Miałam tam
      chrzciny i byłam zadowolona.A ceny bardzo przyzwoite.Jadąc starą drogą do
      Cieszyna trzeba skręcić w ostatni zjazd na Jaworze,potem będzie ostry zakręt w
      lewo i zaraz ostry zakręt w prawo,to jest restauracja zaraz za tym prawym
      zakrętem.
    • asia23bb :O 25.08.07, 17:25
      Niewiarygodne!! To teraz nawet roczek dziecka urzadza sie w lokalu?
      Mysle, ze ono nie bedzie z tego wiele pamietac..:)))))
      • Gość: Przemek Re: :O IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.07, 22:21
        Myślę, że o dziecko to tu akurat nie chodzi.
        • asia23bb Re: :O 25.08.07, 22:46
          Naprawde? a to dopiero zaskoczenie
          hehe
          Dla mnie osobiscie jest niepojete po co organizowac roczne urodziny dziecka w
          lokalu.
          • Gość: Przemek Re: :O IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.07, 22:52
            > Dla mnie osobiscie jest niepojete po co organizowac roczne urodziny dziecka w
            lokalu.

            Dla mnie też, ale kto bogatemu zabroni?
            • Gość: adek Re: :O IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.07, 08:12
              też będziemy robić w lokalu
              kawka i obiad
              nie mam czasu na przygotowanie w domu
              ot tyle


              adek28@gazeta.pl

              skrobnij , jestem już po wstępnym sondażu
    • Gość: mama Re: Lokal na roczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.07, 18:32
      W lokalu po to bo mam małe mieszkanie. Wole też zaprosić wszystkich
      razem a nie przez tydzień lub dwa przyjmować gości. Nie mam na to
      czasu a wiem że i tak cała rodzina będzie się schodzić. A tak to się
      wszyscy spotkają i kazdy będzie zadowolony!!!
      • Gość: maniek Re: Lokal na roczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 23:24
        polecam lokal ALIBI na cechowej. dobre jedzenie fajna muzyka i
        atmosfera, niedrogo. naprawde warto tam zorganizowac przyjecie
        • Gość: Adek Re: Lokal na roczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 07:54
          na cechowej to najlepiej zoorganizować spotkanie z patologiami!!
          wiwat straż miejska !!!!!
    • Gość: sarah Re: Lokal na roczek IP: *.bielsko.dialog.net.pl 30.08.07, 19:40
      a ja polecam "Bracką", restauracja znajduje się pod Szyndzielnią, miałam tam
      wesele i szczerze polecam! Świetne jedzenie, miła fachowa obsługa, bardzo
      uczciwie podchodzą do organizacji wszelkich imprez. A jakie widoki... ;) Sala
      jest z tarasem z którego widać panoramę Bielska ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka