Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.07, 16:41 Szukam lokalu na roczek. Na 35-40 osób. MOżecie coś polecić tak żeby zamknać się w kwocie 1500 zł? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mada54 Re: Lokal na roczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.07, 17:02 Polecam restaurację Ronald w Jaworzu,ul Zdrojowa.Ma też plac zabaw.Miałam tam chrzciny i byłam zadowolona.A ceny bardzo przyzwoite.Jadąc starą drogą do Cieszyna trzeba skręcić w ostatni zjazd na Jaworze,potem będzie ostry zakręt w lewo i zaraz ostry zakręt w prawo,to jest restauracja zaraz za tym prawym zakrętem. Odpowiedz Link Zgłoś
asia23bb :O 25.08.07, 17:25 Niewiarygodne!! To teraz nawet roczek dziecka urzadza sie w lokalu? Mysle, ze ono nie bedzie z tego wiele pamietac..:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemek Re: :O IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.07, 22:21 Myślę, że o dziecko to tu akurat nie chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
asia23bb Re: :O 25.08.07, 22:46 Naprawde? a to dopiero zaskoczenie hehe Dla mnie osobiscie jest niepojete po co organizowac roczne urodziny dziecka w lokalu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemek Re: :O IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.07, 22:52 > Dla mnie osobiscie jest niepojete po co organizowac roczne urodziny dziecka w lokalu. Dla mnie też, ale kto bogatemu zabroni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adek Re: :O IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.07, 08:12 też będziemy robić w lokalu kawka i obiad nie mam czasu na przygotowanie w domu ot tyle adek28@gazeta.pl skrobnij , jestem już po wstępnym sondażu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mama Re: Lokal na roczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.07, 18:32 W lokalu po to bo mam małe mieszkanie. Wole też zaprosić wszystkich razem a nie przez tydzień lub dwa przyjmować gości. Nie mam na to czasu a wiem że i tak cała rodzina będzie się schodzić. A tak to się wszyscy spotkają i kazdy będzie zadowolony!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maniek Re: Lokal na roczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 23:24 polecam lokal ALIBI na cechowej. dobre jedzenie fajna muzyka i atmosfera, niedrogo. naprawde warto tam zorganizowac przyjecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adek Re: Lokal na roczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 07:54 na cechowej to najlepiej zoorganizować spotkanie z patologiami!! wiwat straż miejska !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sarah Re: Lokal na roczek IP: *.bielsko.dialog.net.pl 30.08.07, 19:40 a ja polecam "Bracką", restauracja znajduje się pod Szyndzielnią, miałam tam wesele i szczerze polecam! Świetne jedzenie, miła fachowa obsługa, bardzo uczciwie podchodzą do organizacji wszelkich imprez. A jakie widoki... ;) Sala jest z tarasem z którego widać panoramę Bielska ;) Odpowiedz Link Zgłoś