baska121
20.09.07, 16:30
Już trzeci dzien gości taki pajak na szybie zewnetrznej okna .Ni to podobny do
tarantuli ale mniejszy .Wije sobie siec przecudo i tak mi żal go wyrzucac bo
ta siec coraz piekniejsza i wieksza .Nie rusza sie tylko w jednym miejscu sie
przyssał do szyby wiec nie moge zobaczyc jak to robi .Zyje tak samotnie
ciekawe jak dlugo a ja chce przed mrozami umyc okna .A moze go tak zostawić i
bede miala ozdobe na oknie (oj gdyby to moja mama widziala )Przeniesć go nie
moge bo zniszcze pajeczyne no i nie wiem co zrobic z tym pajakiem .Moze mi
szczescie przyniesie ?