Dodaj do ulubionych

Mam pajaka

20.09.07, 16:30
Już trzeci dzien gości taki pajak na szybie zewnetrznej okna .Ni to podobny do
tarantuli ale mniejszy .Wije sobie siec przecudo i tak mi żal go wyrzucac bo
ta siec coraz piekniejsza i wieksza .Nie rusza sie tylko w jednym miejscu sie
przyssał do szyby wiec nie moge zobaczyc jak to robi .Zyje tak samotnie
ciekawe jak dlugo a ja chce przed mrozami umyc okna .A moze go tak zostawić i
bede miala ozdobe na oknie (oj gdyby to moja mama widziala )Przeniesć go nie
moge bo zniszcze pajeczyne no i nie wiem co zrobic z tym pajakiem .Moze mi
szczescie przyniesie ?
Obserwuj wątek
    • mysty Re: Mam pajaka 20.09.07, 19:53
      mam nadzieję, że on na Ciebie nie zerka jak na smaczny kąsek - stąd
      ta powiększająca się pajęczyna. Niby żartuję, ale przechodzą mnie
      dreszcze, brrrr jak ja nie znoszę pająków

      bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
      • magdulichaa Re: Mam pajaka 20.09.07, 21:29
        matko kochana kobieto, ja to już bym straż pożarną wzywała!!! (żartuję), ale ja
        sie POTWORNIE boje pająków, tych małych , średnich i innych!!! brrrr a takiego,
        co by już tkał pajęczynę na moim oknie, to.........o rany już mnie dreszcze
        przechodzą, za nic w swiecie okna nawet bym nie otworzyła!
    • ciri_77 Basiu, ja bym go zostawiła 20.09.07, 22:09
      niech sobie tka. Mrozy go same przepłoszą, a Ty , jak słusznie zauważyła Ada,
      będziesz mieć o jedno okno do mycia mniej.
      Tylko że ja ostatnio to pająki nawet lubię..., nasz jest taki ładny :)
    • baska121 Juz nie mam 22.09.07, 20:16
      Poszedł sobie i pajeczyne chyba zjadl i co? i muszę umyć okno ale ja uwielbiam
      myc okna .Tylko szczęscia nie bede miala .Nie bójcie sie dziewczyny możecie
      spoko przychodzić już go nie ma .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka