adaja1
25.01.08, 12:18
od podatku oczywiście. Czy macie jkaiegoś pożytecznego linkja zinfo
na ten temat? Wiem,wiem, mogłabym sama poszukać ale brak mi jakoś
czasu i przedewszystkim wiedzy.
A tak przy okazji to publiczne podziękowania dla CIri za jej watek
rozliczniowy i cierpliwość.
Ciri - prace z drukami VZM ukończyłam. Wielkie dzięki. Jeszcze tylko
faktury skseruję i gnam do US. Z wdzięczności upiję Cię czymś dobrym
jak tylko karmić przestanę:) Po czym najmniej CIę głowa boli?