kamymama 24.02.09, 12:36 Czy mogę dołaczyć do waszego grona? Z miłą chęcią poznam Bielszczanki, wypiję wirtualna i w realu również kawkę:) Więcej o sobie napisałam w Parę słów o nas. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edysia79 Re: Witam! 24.02.09, 15:59 Witaj! W której części Jaworza mieszkasz? Być może niedaleko ode mnie, bo ja jestem z Bier :) Odpowiedz Link Zgłoś
kamymama Re: Witam! 24.02.09, 16:27 Oj dużo wcześniej, zaraz za Wapienicą, koło byłego sklepu Jaworek, przed Biedronką. Odpowiedz Link Zgłoś
e-dziunia kamymama :) 24.02.09, 19:43 widzę, że mamy dzieciaczki w podobnym wieku :) Moja córeczka też kończy w tym roku 5 lat (w lipcu) a synek ma miesiąc :) Może się kiedyś umówimy na kawkę w figloparku? Nasze dziewczynki mogły by się wyszaleć :D Odpowiedz Link Zgłoś
kamymama Re: kamymama :) 24.02.09, 20:32 e-dziunia z miłą chęcią:) Bierzesz do figlo ze sobą malucha? Odpowiedz Link Zgłoś
renik77 Re: Witam! 02.03.09, 21:57 No to tak mi wygląda, że jesteśmy sąsiadki zza miedzy, ja mieszkam bardziej w kierunku Barbary, no ale spacerkiem to myślę, że mamy do siebie maks 15 - 20 minut. Zapraszam na kawkę do trochę młodszego kolegi:) Odpowiedz Link Zgłoś
mpd3 Re: Witam! 25.02.09, 07:57 Hey, hey, hello, hola buenos dias! :)Czuj się dobrze na forum. Może i nam uda się kiedyś spotkać. Miszkam w Wapienicy, nie mamay do siebie szczególnie daleko :) Odpowiedz Link Zgłoś
kamymama Re: Witam! 25.02.09, 08:18 Dziękuję bardzo. Rzut beretem i jestem w Wapienicy:) Odpowiedz Link Zgłoś
kamymama Re: Witam! 25.02.09, 11:44 Rioter mam córę z 16 kwietnia tylko, że z 2004 r:) Imprezka nas czeka za niedługo. Jakiś kinder bal zrobię w ogrodzie jak będzie ciepło. Odpowiedz Link Zgłoś
kateusia Re: Witam! 25.02.09, 15:42 Cześć, i ja Cię witam z Wapienicy ;) też niedaleko ;) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
rioter Re: Witam! 27.02.09, 10:17 No tak;) Ja już się przygotowuję- psychicznie:) Tylko u nas chyba impreza rozlożona będzie i narazie nie kinderbaal ale raczej rodzinnie:) Jedną dzieciową balangę mam za sobą i teraz czas odetchnąć:) A do Ciebie na imprezkę ogrodową chętnie się wproszę;) - mama Oliwki(23/01/2006) i Michałka(16/04/2008) Odpowiedz Link Zgłoś
kamymama Re: Witam! 27.02.09, 11:11 W takim razie zrobimy garden party dla dzieciaków, z glillem i piwkiem dla mam:D Już się nie mogę doczekać ciepełka wiosennego. Odpowiedz Link Zgłoś
rioter Re: Witam! 27.02.09, 17:42 W sprawie ubranek- moze uda nam się jakoś umówić:)Tylko szczegóły pisz na maila gazetkowego:) Interesują mnie rozmiary od 98- wzwyż:) Odpowiedz Link Zgłoś