24.02.09, 12:36
Czy mogę dołaczyć do waszego grona? Z miłą chęcią poznam
Bielszczanki, wypiję wirtualna i w realu również kawkę:)
Więcej o sobie napisałam w Parę słów o nas.
Obserwuj wątek
    • e_rubi Re: Witam! 24.02.09, 13:38
      witamy serdecznie :-)
      • e-dziunia Re: Witam! 24.02.09, 15:38
        witam serdecznie :)
        • edysia79 Re: Witam! 24.02.09, 15:59
          Witaj!
          W której części Jaworza mieszkasz? Być może niedaleko ode mnie, bo ja jestem z
          Bier :)
          • kamymama Re: Witam! 24.02.09, 16:27
            Oj dużo wcześniej, zaraz za Wapienicą, koło byłego sklepu Jaworek,
            przed Biedronką.
            • e-dziunia kamymama :) 24.02.09, 19:43
              widzę, że mamy dzieciaczki w podobnym wieku :)
              Moja córeczka też kończy w tym roku 5 lat (w lipcu) a synek ma miesiąc :)

              Może się kiedyś umówimy na kawkę w figloparku? Nasze dziewczynki mogły by się
              wyszaleć :D
              • kamymama Re: kamymama :) 24.02.09, 20:32
                e-dziunia z miłą chęcią:) Bierzesz do figlo ze sobą malucha?
            • renik77 Re: Witam! 02.03.09, 21:57
              No to tak mi wygląda, że jesteśmy sąsiadki zza miedzy, ja mieszkam
              bardziej w kierunku Barbary, no ale spacerkiem to myślę, że mamy do
              siebie maks 15 - 20 minut. Zapraszam na kawkę do trochę młodszego
              kolegi:)
    • mpd3 Re: Witam! 25.02.09, 07:57
      Hey, hey, hello, hola buenos dias! :)Czuj się dobrze na forum. Może i nam uda
      się kiedyś spotkać. Miszkam w Wapienicy, nie mamay do siebie szczególnie daleko :)
      • kamymama Re: Witam! 25.02.09, 08:18
        Dziękuję bardzo. Rzut beretem i jestem w Wapienicy:)
    • rioter Re: Witam! 25.02.09, 11:32
      też witam serdecznie:) Z okolic wapienicy:)
      • kamymama Re: Witam! 25.02.09, 11:44
        Rioter mam córę z 16 kwietnia tylko, że z 2004 r:) Imprezka nas
        czeka za niedługo. Jakiś kinder bal zrobię w ogrodzie jak będzie
        ciepło.
        • kateusia Re: Witam! 25.02.09, 15:42
          Cześć, i ja Cię witam z Wapienicy ;) też niedaleko ;) Pozdrawiam
          • aniagacz Re: Witam! 26.02.09, 22:08
            Cześć witam serdecznie.
        • rioter Re: Witam! 27.02.09, 10:17
          No tak;) Ja już się przygotowuję- psychicznie:)
          Tylko u nas chyba impreza rozlożona będzie i narazie nie kinderbaal
          ale raczej rodzinnie:)
          Jedną dzieciową balangę mam za sobą i teraz czas odetchnąć:)
          A do Ciebie na imprezkę ogrodową chętnie się wproszę;)
          -
          mama Oliwki(23/01/2006) i Michałka(16/04/2008)
          • kamymama Re: Witam! 27.02.09, 11:11
            W takim razie zrobimy garden party dla dzieciaków, z glillem i
            piwkiem dla mam:D Już się nie mogę doczekać ciepełka wiosennego.
            • rioter Re: Witam! 27.02.09, 17:42
              W sprawie ubranek- moze uda nam się jakoś umówić:)Tylko szczegóły
              pisz na maila gazetkowego:) Interesują mnie rozmiary od 98- wzwyż:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka