Dodaj do ulubionych

pytanko do ogrodniczek co mają zioła

21.06.09, 10:40
mam cudowna miętę na działce, intensywną i mocną... i zapragnęłam jeszcze
melisy. W związku z tym,że marne sadzoneczki z targu mi się nie przyjęły,
proszę, jeśli macie melisę to nie odstąpiłybyście trochę?
Obserwuj wątek
    • lotos.flower Re: pytanko do ogrodniczek co mają zioła 21.06.09, 11:33
      chętnie odstapie :]
      • mpd3 Re: pytanko do ogrodniczek co mają zioła 21.06.09, 12:08
        Ja też mam w ogrodzie piękne roślinki melisy, równeiż mogę się
        podzielić :) Bardzo chetnie za to przyjęłabym małą miętkę :) Brakuje
        mi jej w zielniku. Więc jesli ktoś ma zbędną...
        • adaja1 Super 21.06.09, 14:47
          Mpd i Lotosie, w związku z tym,że Lotosowi muszę oddać kombinezon to bym się
          spotkała i zrobiła wymianę. Z MPD też muszę się spotkać bo przywiozę miętkę
          szlachetną i zrobimy wymianę, chętnie wezmę oprócz małej sadzonki melisy,
          szałwię jeśli uda CI się rozmnożyć. Askuracyjnie wezmę od każdej z Was, może się
          uda:)

          Czy 24.06,09 między 15-16 Wam odpowiada?

          Lotosie a Ty chcesz trochę miętki?

          Dajcie znać. Ja mogę do Was podjechać.
          • lotos.flower Re: Super 21.06.09, 14:52
            kombinezon? na mysli masz ten niebieski?
            poślij go dalej w świat, bo ja nie mam komu go dac
            wstepnie 24-ty pasuje, a miętke chetnie przygrane :]
            • adaja1 tak, niebieski 21.06.09, 14:55
              jeśli taka Twoja wola nie ma problemu, u mnie rąk sporo co będą chciały
              przygarnąć. To w takim razie miętke przywiozę. Do zobaczenia.
              • mpd3 niestety 22.06.09, 12:07
                mnie w godzinach popołudniowych 24.06 nie będzie... Może udałoby się w innym
                terminie? A póki co, tak nieśmiało poproszę: zostawiłabyś jakąś miętkę i dla
                mnie u Lotosa? Mam u niej coś jeszcze do odebrania i może we czwartek bym po to
                podjechała... (Lotosie, co Ty na to? Będę jeszcze pisać lub dzwonić of course :))
                • lotos.flower Re: niestety 22.06.09, 13:36
                  no problem
                  jakoś się zgadamy :)
      • mpd3 Re: pytanko do ogrodniczek co mają zioła 21.06.09, 12:11
        Ach, i jeszcze mam szałwię bardzo ładną... W razie potrzeby spróbuję
        ją rozmnożyć :)
    • akastel Ja też, ja też 22.06.09, 13:22
      chętnie bym przyjęła jakieś sadzonki. Czy możecie się podzielić
      również ze mną? Niestety, nie bardzo mam się czym wymienić :(
      • lotos.flower Re: Ja też, ja też 22.06.09, 13:36
        ale zawsze możesz wpaśc na kawkę :)
        • adaja1 Lotosie 23.06.09, 08:45
          to jeśli mogę podjadę 24 ale tak pomiędzy 16 a 17, mogę? zostawię dla Akstel i
          Mpd3 - miętkę. OK?
          • lotos.flower Re: Lotosie 23.06.09, 10:07
            może być :)
            tylko nie pozniej niz o 17 bo potem do Kateusi na ciacho i wymiane jade :)
            • adaja1 Re: Lotosie 23.06.09, 12:50
              Będę się starać:)
    • mpd3 Adaja! 26.06.09, 09:19

      Serdeczne dzięki za miętkę! Pachnie przecudnie. Oglądałam moją szałwię - nie
      powinno być problemu z rozsadą. Także zapraszam i do mnie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka