adaja1 21.06.09, 10:40 mam cudowna miętę na działce, intensywną i mocną... i zapragnęłam jeszcze melisy. W związku z tym,że marne sadzoneczki z targu mi się nie przyjęły, proszę, jeśli macie melisę to nie odstąpiłybyście trochę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lotos.flower Re: pytanko do ogrodniczek co mają zioła 21.06.09, 11:33 chętnie odstapie :] Odpowiedz Link Zgłoś
mpd3 Re: pytanko do ogrodniczek co mają zioła 21.06.09, 12:08 Ja też mam w ogrodzie piękne roślinki melisy, równeiż mogę się podzielić :) Bardzo chetnie za to przyjęłabym małą miętkę :) Brakuje mi jej w zielniku. Więc jesli ktoś ma zbędną... Odpowiedz Link Zgłoś
adaja1 Super 21.06.09, 14:47 Mpd i Lotosie, w związku z tym,że Lotosowi muszę oddać kombinezon to bym się spotkała i zrobiła wymianę. Z MPD też muszę się spotkać bo przywiozę miętkę szlachetną i zrobimy wymianę, chętnie wezmę oprócz małej sadzonki melisy, szałwię jeśli uda CI się rozmnożyć. Askuracyjnie wezmę od każdej z Was, może się uda:) Czy 24.06,09 między 15-16 Wam odpowiada? Lotosie a Ty chcesz trochę miętki? Dajcie znać. Ja mogę do Was podjechać. Odpowiedz Link Zgłoś
lotos.flower Re: Super 21.06.09, 14:52 kombinezon? na mysli masz ten niebieski? poślij go dalej w świat, bo ja nie mam komu go dac wstepnie 24-ty pasuje, a miętke chetnie przygrane :] Odpowiedz Link Zgłoś
adaja1 tak, niebieski 21.06.09, 14:55 jeśli taka Twoja wola nie ma problemu, u mnie rąk sporo co będą chciały przygarnąć. To w takim razie miętke przywiozę. Do zobaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
mpd3 niestety 22.06.09, 12:07 mnie w godzinach popołudniowych 24.06 nie będzie... Może udałoby się w innym terminie? A póki co, tak nieśmiało poproszę: zostawiłabyś jakąś miętkę i dla mnie u Lotosa? Mam u niej coś jeszcze do odebrania i może we czwartek bym po to podjechała... (Lotosie, co Ty na to? Będę jeszcze pisać lub dzwonić of course :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mpd3 Re: pytanko do ogrodniczek co mają zioła 21.06.09, 12:11 Ach, i jeszcze mam szałwię bardzo ładną... W razie potrzeby spróbuję ją rozmnożyć :) Odpowiedz Link Zgłoś
akastel Ja też, ja też 22.06.09, 13:22 chętnie bym przyjęła jakieś sadzonki. Czy możecie się podzielić również ze mną? Niestety, nie bardzo mam się czym wymienić :( Odpowiedz Link Zgłoś
lotos.flower Re: Ja też, ja też 22.06.09, 13:36 ale zawsze możesz wpaśc na kawkę :) Odpowiedz Link Zgłoś
adaja1 Lotosie 23.06.09, 08:45 to jeśli mogę podjadę 24 ale tak pomiędzy 16 a 17, mogę? zostawię dla Akstel i Mpd3 - miętkę. OK? Odpowiedz Link Zgłoś
lotos.flower Re: Lotosie 23.06.09, 10:07 może być :) tylko nie pozniej niz o 17 bo potem do Kateusi na ciacho i wymiane jade :) Odpowiedz Link Zgłoś
mpd3 Adaja! 26.06.09, 09:19 Serdeczne dzięki za miętkę! Pachnie przecudnie. Oglądałam moją szałwię - nie powinno być problemu z rozsadą. Także zapraszam i do mnie :) Odpowiedz Link Zgłoś