Dodaj do ulubionych

Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze

    • Gość: Jonasz Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.09, 03:13
      Jak nikła jest ludzka wiedza o życiu,śmierci i godności(na szczęście opinie na
      forach nie są odzwierciedleniem świadomości ludzi prawdziwie
      poszukujących-jeśli naprawdę żyjemy pełnią ludzkich wzlotów i upadków,nigdy
      nie odbieramy tego prawa innym!)Z pełnym szacunkiem dla myślących inaczej i
      dużą dozą smutku-życie mimo tylu niedoskonałości jest wartością nie do
      przecenienia!
    • Gość: johntravlta Partial birth abortion IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.09, 04:17
      To dopiero jest zbrodnia, zalegalizowana rzez Clintona, zablokowana przez
      Busha. Obama prawdopodobnie znowu to odblokuje. Kto nie slyszal niech sobie
      wpisze w google, najlepiej zobaczyc to na stronie priests for life gdzie jest
      schemat obrazkowa jak to dziala.
      W skrocie, wywoluje sie sztucny porod, wyciaga nozki i miazdzy glowke dziecka
      lub doslownie wyssysa mozg. Planuje sie przeprowadzac nawet do osmego miesiaca
      ciazy. Gdy jakims cudem dziecko przezyje - odstawia sie je do wiaderka.
      Eugenika XXI wieku, Hitler by sie nie powstydzil
      • Gość: grrr Re: Partial birth abortion IP: *.icpnet.pl 18.07.09, 08:43
        o boszz... ale tu nie jest usa i nie przeprowadza sie aborcji w 8
        mcu ciazy, wiec po co o tym gadasz, ? wystawa jest w Polsce i martw
        sie swoim podworkiem nie cudzym, a jak tak ci zal amerykanskinch
        plodow to wez ta wystawe spakuj i poslij do usa. powodzenia
    • Gość: grenzoid Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: *.chello.pl 18.07.09, 06:19
      Oj tam... Paru chłopców dostało kasę na partyjną kampanię bez podpisu i tyle.
    • nanabun i bardzo dobrze ... 18.07.09, 06:56
      I Bardzo dobrze, przecież od różnych "postępowych" ludków wciąż słychać, że to
      nic takiego. Przynajmniej każdy może zobaczyć, jak owo "nic takiego" wygląda.
      • janek_stem Re: i bardzo dobrze ... 18.07.09, 12:24
        A powiesz mi jak coś niemającego nerwów i (prawie) mózgu może
        cokolwiek czuć? Tak, to jest dokładnie to - nic takiego. Decyzją
        potencjalnego ojca i potencjalnej matki jest to, czy utrzymać ciążę
        czy nie. Bo to w życiu pojawi się dodatkowa osoba, to oni będą
        musieli podwójnie harować i szargać nerwy na wychowanie. A w wielu
        wypadkach rodzina stacza się na dno, mieszka na 25 metrach z dziećmi,
        bo kościół zabronił aborcji. A zdarza się, że wystarczyłoby poczekać
        rok, bo znam przypadki, gdzie rodzina odwróciła się od kobiety po
        aborcji, po czym dostała ona nową pracę i trzykrotnie wyższą pensję,
        tak że teraz może sobie pozwolić na dziecko. Ale cóż, jak widać
        kościół woli żeby rodzina zmarnowała sobie życie a dziecko wyrosło na
        kolejnego debila stojącego pod blokiem i chlającego dziesięć browarów
        dziennie (i przy okazji ślepo oddanego kościołowi), niż dobrze
        wychowanego, żyjącego w dobrobycie człowieka. A zatem lepiej źle niż
        dobrze?
        • Gość: Arnolf Re: i bardzo dobrze ... IP: 78.8.106.* 18.07.09, 15:10
          Weź sobie człowieku na wstrzymanie. Dzieci też zniczego się nie
          biora. Człowiek tym się różni od zwierzęcia, że potrafi
          przyszłościowo myśleć. Przecież wiedzieli, że może być dziecko.
          • Gość: Erdapfel Re: i bardzo dobrze ... IP: *.11.vie.surfer.at 18.07.09, 15:30
            Człowiek tym się różni od zwierzęcia, że potrafi
            > przyszłościowo myśleć. Przecież wiedzieli, że może być dziecko

            Czlowiek, "istota myslaca" mysli przyszlosciowo. Biblioteki pelne
            ksiazek historycznych to potwierdzaja. Chyba lepiej byc
            zwierzeciem...
    • koham.mihnika.copyright ilu popierajacych wystawe, ma w rodzinie 18.07.09, 07:03
      przypadek skrobanki? Sadzac po statystykach, wielu.
      Dulszczyzna wiecznie zywa.
      • o90 Re: ilu popierajacych wystawe, ma w rodzinie 18.07.09, 08:34
        a ilu ma w rodzinie łupież ?

        a czy to dobrze ?

        to nie nasza dulszczyzna
        to Twoja głupota i brak zdolności logicznego myślenia
      • aegis_of_heart Tak właśnie wygląda "dyskusja po polsku". 18.07.09, 12:46
        Oficjalnie większość Polaków to katolicy, wierne duszyczki biskupa, a prywatnie
        wszyscy wiedzą, że siostrzenica "musiała zrobić tę skrobankę" i po kłopocie,
        Wiesiek pije i bije żonę "ale to swój chłop jest", a Zdzicho robi włamy, ale
        póki nie do mojej piwnicy to jest git.

        Z tymi nakazami, zakazami i przykazaniami to też bez przesady. Byle się ludzie
        zbytnio nie czepiali.

        Świetnie tę postawę pokazał Raczkowski.
        Na rysunku dwie kobiety.
        Jedna mówi coś w rodzaju: "nigdy sama nie zdecydowałabym się na aborcję, ale
        bronię praw kobiet do niej".
        Druga na to: "a ja wręcz przeciwnie".

        Tak to jest w Polsce.

    • Gość: Miro A dlaczego nie oburza nas "mięso" w grach IP: *.tktelekom.pl 18.07.09, 07:35
      komputerowych, przemoc, zabijanie, itp?
      W nie jednej grze kawałki mięsa lecą na pęczki! I jakoś to nie
      oburza rodziców!
      • Gość: TakaTam Re: A dlaczego nie oburza nas "mięso" w grach IP: *.icpnet.pl 18.07.09, 08:46
        moje dzieci nie graja w takie gry, nie zycze sobie wiec zeby takie
        gowniane wystawy musialy ogladac na ulicy... organizatorzy tej
        wystawy niwecza moj proces wychowawczy ktory opiera sie na
        intelekcie i empatii wobec innych a nie na sianiu strachu i
        propagandy.
        • Gość: Jołka Re: A dlaczego nie oburza nas "mięso" w grach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.09, 11:17
          Bo na opakowaniach gier jest PEGI - czyli znaczki wiek, w jakim powinny być
          dzieci żeby w nią zagrać. Nie widziałam PEGI na martwym mięsie z tych zdjęć...
          Widzi to każdy kto chce i kto nie chce, rodzice mają niewiele do gadania.
    • r_mol A może by tak wystawę zdjęć hemoroidów? 18.07.09, 08:12
      To też poważny problem:-) Niektórzy katolicy jednak są trochę tego...ale czego
      się spodziewać po Zakonie Rycerzy Kolumba :-)))
      • Gość: anon jesteś żylakiem? IP: *.anonymouse.org 18.07.09, 08:31
        jesteś żylakiem?
        • elefant15 Wystawa - wierzchołek góry lodowej. 18.07.09, 11:02
          dulszczyzna,klerykalizm ,głupota ,zacofanie ,straszenie dzieci i tym podobne opinie ,wypowiadane są chyba przez mężczyzn,bo to nie ich brzuch,rzygota,mięcho,czy jak tam to jeszcze nazwali,nikt nie zapytał i nie opublikował wypowiedzi i odczuć kobiet które dokonały skrobanek ,co czują po kilku-,kilkunastu latach od zabiegu,na kogo narzekają ,że są teraz bezpłodne i bez dzietne , a ile porzucił "kochający " mąż,narzeczony ,bo po co im pusta baba,ile z nich musi leczyć się na depresje,

          bo niestety takich co aborcje uznają tylko za zabieg kosmetyczny i po wyjściu z gabinetu lekarza jedynym WIELKIM problemem jest wstrzemięźliwość przez 6 tygodni jest znikomy procent .


          Ta wystawa to tylko wierzchołek góry lodowej ,bo cały problem jest ukryty pod wodą,i skoro tego nie widać nie ma problemu ,i szkoda ,że autorzy tej wystawy,również nie poruszyli tego problemu.
          • Gość: Jołka Re: Wystawa - wierzchołek góry lodowej. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.09, 11:22
            Ta, ja się tego wszystkiego o czym mówisz dowiedziałam... Na lekcji religii.
            Ciekawe, czy moja katechetka miała skrobankę, że tak długo o tym mówiła? A,
            jeszcze: aborcja przeprowadzona przez LEKARZA w BEZPIECZNYCH warunkach niesie
            bardzo, bardzo, małe ryzyko powikłań. Gorzej gdy kobieta takiej pomocy otrzymać
            nie może (bo jest to zabronione) i ze swoim brzuchem idzie do nielegalnych
            gabinetów, albo wsiowych znachorek...
            • Gość: Arnolf Re: Wystawa - wierzchołek góry lodowej. IP: 78.8.106.* 18.07.09, 14:36
              To teraz uczą na religii jak się wykonuje skrobankę?
          • Gość: 2-pswiecki Zgoda, problem jest ukryty pod wodą.. IP: *.aster.pl 18.07.09, 11:55
            ..jest nim nieświadomość seksualności i brak edukacji anty-
            koncepcyjnej podsycany przez Kościół.W Polsce współczesnej nawet
            jeśli przekaże sie wiedzę młodym ludziom - odbywa się przepiórka
            mózgów w kręgach katolickich. Inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć
            kontr-arumentów przeciw dobrej anty-koncepcji: pogoń za pieniądzem
            firm farmaceutycznych produkujących pigułki,zaburzenia krzepliwości
            krwi prowadzące do groźnych powikłań itd. Owszem -są czasem pewne
            minusy zdrowotne różnych środków, ale są niczym wobec perspektywy
            udania się na zabieg anty-aborcyjny: bardzo przykre
            doświadczenie,ktore można przełknąć przy gwałtach lub zagrożeniu
            zycia kobiety bądź uszkodzeniach płodu, ale obciążające w innych
            sytuacjach.
          • Gość: paniena Re: Wystawa - wierzchołek góry lodowej. IP: *.range86-161.btcentralplus.com 18.07.09, 12:45
            wiekszosc czuje ulge, po prostu, i nic wiecej. dorabianie ideologii katolickiej
            i tak tego nie zmieni.
          • Gość: aborcjonista Re: Wystawa - wierzchołek góry lodowej. IP: *.ticom.pl 19.07.09, 14:04
            Masz stare dane elefancie... słoniu czy słonico. Teraz już po skrobance czy
            aborcji farmakologicznej bez problemu można zajść w ciążę.
      • cubryna3 Re: A może by tak wystawę zdjęć hemoroidów? 18.07.09, 12:02
        Bardzo trafne spostrzeżenie. Też jestem zdania, że po Zakonie
        Rycerzy Kolumba nie mozna się spodziewać niczego sensownego. Oprócz
        hemoroidów jest jeszcze wiele drastycznych tematow do zdjęć,
        którymi mozna zaszokować publikę. Tylko, że na wywieszenie tych
        zdjęć w centrum miasta nikt nie wyraziłby zgody. I w tym problem!
        Tematy aborcyjne korzystają z poparcia KK więc wszystko jest
        dozwolone.
    • Gość: gość Re: Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: *.leon.com.pl 18.07.09, 08:26
      witam.powiedz mi jesteś kobietą?jeżeli nie to dlaczego ty (facet)decydujesz za
      mnie?czy ja jestem ubezwłasnowolniona?czy jeżeli bedzie aborcja zakazana czy ja
      tego nie usune?czy nie lepiej jeżeli dziewczyna ma szesnaście lat usunie niż
      wyrzuci do śmieci,lub zostawi w domu dziecka,gdzie jest bieda aż
      piszczy?odpowiedz mi na to.a poza tym dlaczego goście w sukienkach chcą
      ustanawiać prawo jeżeli nigdy nie uprawiają sexu?za dużo jest religji
      katolickiej w kościele.
    • Gość: anon niech podpiszą że chodzi o nienarodzonych IP: *.anonymouse.org 18.07.09, 08:30
      niech podpiszą że chodzi o nienarodzonych w Izraelu. Od razu GW zacznie piać z
      zachwytu jaka wspaniała inicjatywa by chronić życie młodych Żydów.


      Ciekawe że holokaust to zło a aborcja to - wolny, nowoczesny wybór światłej
      europejskiej kobiety.
    • o90 Bełkot gazetowybiurczy................. 18.07.09, 08:32
      Kolejne zdjęcia są jeszcze bardziej drastyczne.

      skoro zabicie nienarodzonego dziecka wg wybiurczej to nie mord
      to fotka zmasakrowanego trupa tego dziecka nie powinna byc kwalifikowana jako
      drastyczna
      wszak to wycięcie czyraka, jak czyrak może byc drastyczny ?

      i tu dochodzimy do tego że nawetczłowiek wyprany z mózgu
      dostrzega że dziecko to jednak człowiek
      a aborcja to morderstwo

      proste - logiczne

      dobra akcja oby więcej takich
      • Gość: blecharz oby wiecej aborcji IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.07.09, 08:49
        Ciekawe ilu z tych kretynow pomoglo jakims dzieciom katowanym w patologicznych
        rodzinach, domach dziecka ?
        Co zrobili dla tych dzieci ktore niestety (mialy pecha) sie urodzily ?
        Ot taka podwojna moralnosc.
        Niech zobacza jak na leb na szyje spada ilosc ludzi chodzacych do kosciola, jak
        spada ilosc powolan. Skad sie to bierze ? M.in. przez takie akcje.
        Pamietam jakis reportaz o kosciele. Dziennikarz udawal podroznego o prosil o
        mozliwosc przenocowania na podlodze. NIKT sie nie zgodzil !!! Brawo kosciol
        katolicki.

        To ile chcecie na tace ?
        • Gość: danielak daj przykład, zabij się sam IP: *.devs.futuro.pl 18.07.09, 08:51
          co tak rzucać słowa na wiatr
          • Gość: blecharz Re: daj przykład, zabij się sam IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.07.09, 10:00
            Jak katarynki. Klony rydzyka.
            Kazda forma ekstremizmu jest tak samo szkodliwa.
            Kto mial racje zobaczysz w swojej parafii powiedzmy za rok-dwa. Zostana ci dwa
            rzedyosob. I mikrofon nie bedzie potrzebny.

            Argument o pomocy juz narodzonym dzieciom pominiety.
            Typowe.
            Urodziles sie to spr, radz se sam.
          • janek_stem Re: daj przykład, zabij się sam 18.07.09, 12:40
            A co za pomysł że aborcja to morderstwo? Wg. mnie za morderstwo można
            coś uznać wtedy, kiedy coś mordowanego czuje, myśli i jest w stanie
            przeżyć (samemu). A płód nie jest w stanie czuć, myśleć ani żyć poza
            organizmem matki.
        • Gość: anamel Re: oby wiecej aborcji IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.07.09, 10:39
          uważam, że rynek jakiegokolwiek miasta nie jest miejscem na podobne
          makabryczne manifestowanie racji. Mało estetyczne jest patrzenie na
          takie fotografie podczas konsumpcji.... powie mi ktoś, że to część
          życia? Być może będzie miał rację, ale wątpię, by podobne makabreski
          serwował sobie do niedzielnego deseru w kafejce.
          Na wszystko jest czas i miejsce, ja uważam, że rynek miejski nie
          jest dogrym miejscem. Swoje dzieci wolę w ten temat wtajemniczyć
          sama w odpowiednim czasie i w inny sposób.
          'Czytałam tu o głosach dotyczących Obozu w Oświęcimiu - tak,
          najpierw trzeba być świadomym, że chce się to zobaczyć i dopiero
          później przekracza się bramę obozu.... a tu? Miejski rynek.
          Niesmaczne.........
      • Gość: Robson Re: Bełkot gazetowybiurczy o90................. IP: *.access.telenet.be 18.07.09, 10:59
        Drastycznosc nie ma nic wspolengo z czlowieczenstwe. Jak juz tu szlusznie
        zauwazono, drastyczne moga byc np. tez zdjecia z rzezni. Co nie oznacza ze krowa
        jest czlowiekiem, nieprawdaz?
      • Gość: kasia Re: Bełkot gazetowybiurczy................. IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.09, 21:36
        o90 napisał:

        > skoro zabicie nienarodzonego dziecka wg wybiurczej to nie mord
        > to fotka zmasakrowanego trupa tego dziecka nie powinna byc
        kwalifikowana jako
        > drastyczna
        > wszak to wycięcie czyraka, jak czyrak może byc drastyczny ?

        oszołomie, wyobraź sobie, że jesteś gwałcony, potem przymusowo
        zapładniany i zmuszany do ciąży. Wiesz jak będzie wyglądał
        zmaskarowany twój penis po urodzeniu 3,5 kg dziecka? A wszystko
        bedziesz mieć na żywca.
        To może wystawę, jak wyglądają kobiety po porodzie fizjologicznym?
        • Gość: Lucia Re: Bełkot gazetowybiurczy................. IP: *.11.vie.surfer.at 18.07.09, 22:19
          Gość portalu: kasia napisał(a):

          To może wystawę, jak wyglądają kobiety po porodzie fizjologicznym?
          Od zarania dziejow na kobietach dokonywano najwiekszych zbrodni i
          tak jest do dzisiaj! I tak naprawde nikt nie staje w ich obronie,
          niestety. Nic tu nie pomoga feministki, rewolucje, protesty. Kobieta
          byla jet i bedzie osobnikiem pokrzywdzonym przez przyrode:Dla
          kazdego zboczenca moze byc "zywym miesem", dla kazdego faceta "dupa"
          a dla kosciola worem na plod. Gdyby to byl "tylko" gwalt, moze by i
          przez to jakos przeszla, ale czesto gesto gwalt (obojetne czy w
          partnerstwie czy na ulicy) konczy sie ciaza. Uwierzcie, nie ma
          wiekszej przyjemnosci! A to co ktos tam wlal w jej cialo, trzeba
          jeszcze koniecznie kochac. Przestancie pitolic o milosci do biednego
          poczetego zycia, czy ktos z was chcialby zyc w partnerstwie do
          ktorego was zmuszono? No i jezeli baba zaprotestuje, to w nagrode
          pojdzie do piekla. Facecik po skonczonej robocie bierze nogi za pas
          ifru do nastepnego kwiatka. Co niektorzy maja bielmo na oczach i nie
          wiedza o zyciu NIC. Wrecz jest mi was zal
    • oldbay Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze 18.07.09, 08:54
      A gdyby ktoś zechciał zorganizować inną wystawę na starówce w
      którymś z polskich miast.... Na przykład wystawę zdjęć gołych ludzi
      w
      róznym wieku. Golutkich jak ich pan Bóg stworzył. Albo uprawiajacych
      miłość... Przeciez to też samo życie. Nie zeby tam zaraz
      pornografia, ot po protu normalne zdjęcia normalnych ludzi.
      Na to pewnie nikt by zgody nie wyraził z obawy o demoralizowanie i
      szkodzenie dzieciom i zatruwanie ich młodych umysłów. Paradzie ludzi
      homoseksualnych też stanowcze nie, bo przecież para męzczyzn
      trzymających się za rekę mogłaby sprowokować dziecko do pytania: jak
      to jest, że oni tej samej płci a trzymają sie za ręce i całują?
      Lepiej pokazać zdjęcia poronionych płodów, zakrwawione i wywołujące
      mdłości...
      • pietuszki Re: Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze 18.07.09, 09:28
        Może zrobić wystawę "jak przebiega ubój w rzezni" albo zaproponować wycieczki do
        ubojni? Też samo życie.Niech dzieciaki się uczą.
    • bnch Re: Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze 18.07.09, 09:17
      Gość portalu: Filip napisał(a):
      > Skoro jest muzeum w Auschwitz

      Nie wiem, czy byłeś a muzeum w Auschwitz, ale tam by oglądać "ekspozycję" musisz do niego wejść, zapłacić, itd. Tutaj mamy sytuację, że idziesz ulicą i dostajesz tymi zdjęciami prosto w ryj. Nie mam ochoty ich oglądać, bo znam takie fotografie, sam jestem przeciwnikiem aborcji (choć nad samym prawem już bym się zastanawiał) i idąc na obiad, albo w pogodny dzień, nie mam ochoty się pałować takimi zdjęciami, bo jakimś starym pieprzonym dewotom się zachciało życie nienarodzone brutalnymi wystawami ratować. Ku... mać, niech dzieciaki dostaną solidne wychowanie seksualne, to nie będą szukać gnojka, który zrobi im w piwnicy skrobankę.
      • Gość: Vika Re: Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: 78.250.191.* 18.07.09, 12:56
        Jakbyś pan odwiedził muzeum w Oświęcimiu to byś pan wiedział, że się nie płaci za wstęp to raz, a dwa prześpij się pan, bo pan głupoty opowiadasz...
    • bydlo_prof_wb Drastyczna to jest proszę Gazety aborcja... 18.07.09, 09:25
      czyli morderstwo na zamówienie a nie zdjęcia. Zdjęcia to tylko cień
      tego dramatycznego aktu ludobójstwa.
      __________

      Wbrew pozorom, praw sumienia trzeba bronić także dziś. Pod
      hasłami "tolerancji" w życiu publicznym, w środkach masowego
      przekazu, szerzy się nieraz wielka, może coraz większa
      nietolerancja. Odczuwają to boleśnie ludzie wierzący. Zauważa się
      tendencję do spychania ich na margines życia społecznego. Ośmiesza
      się i wyszydza wszystko co stanowi dla nich największą świętość. Te
      formy postępującej dyskryminacji budzą niepokój i muszą dawać wiele
      do myślenia. [...] Czas próby polskich sumień trwa.
      [JPII, Skoczów 1995 r.]
      • Gość: Jołka Re: Drastyczna to jest proszę Gazety aborcja... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.09, 11:32
        > czyli morderstwo na zamówienie a nie zdjęcia. Zdjęcia to tylko cień
        > tego dramatycznego aktu ludobójstwa.

        Kiciuś, to weź pobiegaj sobie po domach ludzi którzy żyją na skraju nędzy i płać
        im rachunki, żeby ich było stać na dzieci? Albo, lepiej, znajdź młodą matkę i
        wspieraj ją pomóż. A nie mięsem bryzgasz na zdjęciach... Jedyna dobra akcja
        katolicka tego typu to "Okna życia". Propagujcie okna życia, bo jeżeli kobieta
        będzie miała alternatywę to nie usunie...
        A jeśli nie dacie jej alternatywy to mordę w kubeł i do kościoła, klepać różańce
        za nienarodzonych, a od ustawy - WON!
    • Gość: Paulisia Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: *.chello.pl 18.07.09, 09:26
      i bardzo dobrze, takie zdjecia powinny sie ukazywac zamiast rozneglizowamnych bab na bilboardach na ulicach. w dzisiejszych czasach niby nie ma tabu, wszystko mozna pokazywac, a jak przyjdzie co do czego to ludzie wola nie widziec prawdy. aborcja to nie usuniecie czy przerwanie - to MORDERSTWO, a mordercami sa rodzice i na to sie pozwala. swiat dazy do zaglady. nazywajmy rzeczy po imieniu. powinno sie sadzic tych rodzicow mordercow jak kazdych innych potworow. zabic wlasne dziecko i to jeszcze w lonie. pieklo sie dla nich otweira.
      • Gość: Jołka Re: Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.09, 11:36
        > i bardzo dobrze, takie zdjecia powinny sie ukazywac zamiast rozneglizowamnych b
        > ab na bilboardach na ulicach. w dzisiejszych czasach niby nie ma tabu, wszystko
        > mozna pokazywac, a jak przyjdzie co do czego to ludzie wola nie widziec prawdy
        > . aborcja to nie usuniecie czy przerwanie - to MORDERSTWO, a mordercami sa rodz
        > ice i na to sie pozwala. swiat dazy do zaglady. nazywajmy rzeczy po imieniu. po
        > winno sie sadzic tych rodzicow mordercow jak kazdych innych potworow. zabic wla
        > sne dziecko i to jeszcze w lonie. pieklo sie dla nich otweira.

        Piekło, każdy wybiera sam. I naprawdę, po to nam dano wolna wolę żeby ci rodzice
        mogli wybrać. Aborcja na życzenie do 3 miesiąca, i niech ludzie wybiorą. A
        katolicy i inni... Niech nie odbierają wyboru, niech tę swoją energię spożytkują
        na akcje dożywiania żyjących dzieci, adopcję, albo wspieranie rodzin w trudnej
        sytuacji... Uuu... Ale tu już nie wystarczy głośno drzeć ryja?
    • babaqba Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze 18.07.09, 09:33
      Wystawa jest OK. Co prawda zdjęcia są kłamliwe, bo nie przedstawiają
      tego, co sugerują, ale jak katolicy to lubią... Ciekaw jestem czy
      podobnie nie mieliby ochoty cenzurować (rządzący miastem) wystawy
      ilustrującej zboczenia w kościele katolickim - historie, o których
      świat dowiaduje się z Irlandii mrożą krew w żyłach. I tylko w polskich
      mediach trwa kompletna cisza. Zakłamana katolandia. Trzeba powiedzieć
      katolikom: po tym, co pod znakiem krzyża robiliście dzieciom,
      powinniście siedzieć cicho, bo ręce macie zbrukane krwią niewinnych.
      • Gość: Zxx Gazeta promuje aborcje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.09, 09:35
        a na to jest prokurator - zgodnie z prawem
    • dorianne.gray Proponują jeszcze inną wystawę 18.07.09, 09:35
      Przeciwko karze śmierci: zdjęcia zwłok skazańców po egzekucji na
      krześle, szubienicy, trucizną... szczegóły, zbliżenia... fajny
      pomysł?
      • dorianne.gray *Proponuję n/t 18.07.09, 09:35

    • Gość: pedaó Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: *.ver.abpl.pl 18.07.09, 09:36
      cwelodrom czyli polski kościół katolicystyczny robi co może by jeszcze
      bardziej osłabić swoją podupadłą pozycję. i dobrze - bo nie uchodzi by
      szamanizm najgorszego gatunku rządził w cywilizowanej [?] europie.
      a wy bielszczanie - zesraliście się? u nas takie wystawy rozwalamy w jedną noc!
    • heterofob2 dziwne: kiedy mowa o paradach gejów i lesbijek, 18.07.09, 09:41
      wtedy mówią coś dokładnie przeciwnego.
    • Gość: endriu Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: *.bialnet.com.pl 18.07.09, 09:43
      podobno wystawa była kilka lat temu na Rynku Kościuszki w Białymstoku, masakra...
    • Gość: Arnolf Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: 78.8.104.* 18.07.09, 09:52
      "Jacek Umel z Zakonu Rycerzy Kolumba, który pomagał organizować
      bielską wystawę, mówi, że z założenia ma ona być pokazywana w
      centrach miast. - Chcemy, żeby zdjęcia zobaczyli także ludzie,
      którzy nie zaglądają do kościoła - wyjaśnia."
      Czyżby w kościele katolickim były organizowana tego typu wystawa.
      Dziecko idzie do pierwszej komunii świętej a tu widzi w kościele
      zdjęcia z aborcji. Można przyjąć, że wystawa ta dotyczy 14%
      populacji osób dorosłych, gdyż tylu głosowało ostatnio na SLD.
      Katolik nie głosowałby na SLD, gdyż to grzech ciężki.
      "Przemysław Tajstra z tego samego zakonu dodaje, że rodzice, którzy
      obawiają się szoku swych pociech, mogą plac omijać. - To statyczna
      wystawa, a nie autobus oklejony reklamą z golizną, który jeździ po
      całym mieście - mówi"
      Ciekawy argument i głupie porównanie. Tylko jak wytłumaczyć dziecku,
      że nie możemy iść na ulubione lody. Dlatego że jakiś katopaland
      urządził w najbardziej publicznym miejscu kontrowersyjną wystawę.
      "Faktycznie, zdjęcia są dosyć drastyczne, ale przecież w porze, gdy
      dzieci siedzą przed telewizorami, pojawiają się w różnych programach
      nie mniej drastyczne widoki."
      A jakież to drastyczne widoki pokazywane są w telewizji, w czasie
      gdy mogą oglądać dzieci. Lepiej się nie rozśmieszać.
      "Wystawa objeździła już różne polskie miasta. Wszędzie budziła wiele
      kontrowersji. Czterokrotnie sprawa trafiała do sądu. - I
      czterokrotnie zostaliśmy uniewinnieni - mówi Dzierżawski."
      Przecież swój na swojego nie wyda wyroku.
      Najwięcej do powiedzenia ma 75% katolickich dwulicowców, tylu nie
      poszło ostatnio na wybory. Na PIS nie zagłosuje, bo mu nieodpowiada.
      Na SLD nie zagłosuje, bo to grzech ciężki. Najlepiej nie głosować,
      to tylko grzech lekki.
    • Gość: f katoland IP: *.multi-play.net.pl 18.07.09, 09:55
      Pokażcie mi drastyczne zdjęcia z aborcji do 9 tygodnia ciąży. Nie ma? To
      DLACZEGO jest zabroniona?!
    • Gość: tolo Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: 78.133.205.* 18.07.09, 09:59
      Ciekawe czy gdyby w gre wchodziła wystawa proaborcyjna,też nie chcieli by się w cenzorów bawić.
    • dzakarta Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze 18.07.09, 10:07
      Fundacja PRO - zdeflorowane przydupasy kościoła!
    • Gość: Marian Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: *.209.30.2.bredband.tre.se 18.07.09, 10:10
      Roznica miedzy Szwecja a pl jest taka ze w se jest edukacja seksualna, pigulki sa popularne, a na izbie przyjec szpitala jako lek pierwszej potrzeby jest Postinor i dostepna jest oficjalnie aborcja. Ale jak juz plod sie urodzi to ma pelnie praw i nie ma czegos takiego jak klaps czy bicie. Jak jest w pl niech sobie kazdy sam odpowie. Nie twierdze ze aborcja jest ok. ale jestem przeciw braku konsekwencji, zaklamaniu i ograniczonym horyzontom.
    • Gość: grt Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.09, 10:11
      "- Świat taki właśnie jest. Po prostu okrutny. Dlaczego nie pokazywać prawdy?
      - wzrusza ramionami kobieta, która przyszła na plac z trójką dzieci."

      To argument do niczego. Równie dobrze można w ten sposób usprawiedliwić
      wystawę zdjęć przedstawiających seks z nieletnimi - przecież pedofile
      istnieją, taki jest świat, więc czemu tego nie pokazać?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka