Dodaj do ulubionych

Lot ze SkyEurope

IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 29.06.04, 11:08
Witam wszystkich. 13 lipca lecę do Paryża z Warszawy z 9-cio miesięcznym
dzieckiem, czy muwszę się obawiać jakiś komplikacji, opóżnień, jak to jest
naprwdę bo krążą różne historie o tej linii.
Obserwuj wątek
    • Gość: JH Re: Lot ze SkyEurope IP: 194.205.123.* 29.06.04, 11:25
      Witam,
      Ja lecialem 18-20 czerwca do Paryza, i byly opoznienia kolo 2 godziny w obie
      strony, najgorzej (podobno) bylo 21 czerwca, bo lot w ogole sie nie odbyl (i
      ludzie zostali w Paryzu), ale od tej pory jakos lepiej sobie radzi Sky Europe.
      Problem w tym, ze oni lataja z Warszawy do Londyny, Paryza itd dopiero od 2
      tygodni (wczesniej tylko malymi samolotami do Budapesztu i Bratyslawy), wiec
      jest za wczesnie, zeby mowic o jakichs tendencjach. Byc moze problemy byly
      zwiazane z tym, ze to byl nowy rozklad i w ogole nowy system pracy dla sporo
      ludzi. Pare osob tutaj sledzi regularnie (korzystajac ze stron lotnisk)
      opoznienia SkyEurope i Air Polonii, wiec na forum mozna obserwowac jak SE i APN
      sobie radza. A wlasnie jest teraz lepiej od kilku dni. Trzeba po prostu dalej
      zobaczyc co bedzie.
      A co do komplikacji, to tanie linie maja to do siebie, ze jak sa problemy, to
      poziom obslugi jest bardzo "uproszczone", i nie mozna liczyc na nich w takim
      stopniu jak na tradycyjnych liniach. Ale oczywiscie na ogole wszystko idzie
      dobrze, i szansa, ze sie zostanie na lodzie jest jednak male.
    • Gość: ewik Re: Lot ze SkyEurope IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 29.06.04, 11:42
      no to troszkę mnie uspokoiłeś. A jak obsługa??
      • ffred Re: Lot ze SkyEurope 29.06.04, 11:51
        obsluga normalna jak wszedzie indziej, lecialem do Budapesztu i nawet dawali
        darmowa wode a potem do wyboru herbate lub kawe, obsluga sie raczej stara, bo
        wie, ze zwiazki zawodowe i tak nic nie pomoga jak biznes bedzie szedl slabo...
    • lubawa1 Re: Lot ze SkyEurope 29.06.04, 12:02
      Hej! Co do obsługi na pokładzie to bez obaw. Bobasowi nic się nie stanie.

      Jedynym problemem mogą być opóźnienia. Tak jak pisano, SkyEurope dopiero
      zaczęło z połączeniami z Warszawy do Londynu, Amsterdamu i Paryża (i to na
      B737) więc często się 'nie wyrabiają' i opóźnienia się kumulują. Należy mieć
      jednak nadzieję, że z czasem będzie im szło coraz lepiej.
    • displaced_threshold Re: Lot ze SkyEurope 29.06.04, 12:30
      No to juz wspolczuje pasazerom tego lotu.... Opozniony samolot, bachor
      zmeczony, drze morde. Ale fajny lot.... Sama radocha. Bedziesz
      najpopularniejsza pasazerka na pokladzie. Twoje dziecko na miejscu drugim.
      Dlaczego tak zwlekalas z tym lotem? Nie trzeba bylo leciec wczesniej? Najlepiej
      jeszcze wtedy, jak bachor ociekal krwia i byl jeszcze przyczepiony do lozyska.
    • zerofuelweight Re: Lot ze SkyEurope 29.06.04, 12:45
      Nic sie nie boj. Bedzie ci jak w pekaesie albo i nawet w pekape. Ino nie
      zapomnij zabrac ze sa kanapek z jojkiem (albo nawet i cale jojko na twardo) i
      herbate z cytryno w pollitrowce.
      • Gość: roland Re: Lot ze SkyEurope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.04, 12:59
        Głupek. Nie martw się, to wypiusują ludzie z LOT, którzy popadaja w panikę o
        pracę.
        • ffred Re: Lot ze SkyEurope 29.06.04, 13:35
          Co do tej paniki, to chyba LOT bardzo odczuwa konkurencje. Moj znajomy czesto
          lata w poniedzialki rano z CDG do WAW. Zawsze latal B737, a tu od niedawna
          podstawiaja EMB145 lub EMB170.... Wczoraj na stronie CDG/ORY nawet widzialem,
          ze wieczorny lot WAW-CDG i dzisiejszy poranny CDG-WAW byly odwolane... Naprawde
          zycze LOTowi jak najlepiej i ma nadzieje, ze LOT wyciagnie szybko wnioski i
          bedzie wielki i wspanialy. Najlepiej, zeby byl linia a la BritishMidland czy
          Aerlingus (czyli tradycyjna linia z cenami i kosztami low-cost).
          PS. Ponoc EMB170 jest naprawde piekny, zwlaszcza w srodku....
          • Gość: roland Re: Lot ze SkyEurope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.04, 13:48
            Więc może ma to jakiś sens na wydłużenie agonii - przechodzenie na coraz
            mniejsze samoloty, odwoływanie rejsów, może jeszcze rok się pociągnie, hehehe...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka