Gość: Ewik IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 29.06.04, 11:08 Witam wszystkich. 13 lipca lecę do Paryża z Warszawy z 9-cio miesięcznym dzieckiem, czy muwszę się obawiać jakiś komplikacji, opóżnień, jak to jest naprwdę bo krążą różne historie o tej linii. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: JH Re: Lot ze SkyEurope IP: 194.205.123.* 29.06.04, 11:25 Witam, Ja lecialem 18-20 czerwca do Paryza, i byly opoznienia kolo 2 godziny w obie strony, najgorzej (podobno) bylo 21 czerwca, bo lot w ogole sie nie odbyl (i ludzie zostali w Paryzu), ale od tej pory jakos lepiej sobie radzi Sky Europe. Problem w tym, ze oni lataja z Warszawy do Londyny, Paryza itd dopiero od 2 tygodni (wczesniej tylko malymi samolotami do Budapesztu i Bratyslawy), wiec jest za wczesnie, zeby mowic o jakichs tendencjach. Byc moze problemy byly zwiazane z tym, ze to byl nowy rozklad i w ogole nowy system pracy dla sporo ludzi. Pare osob tutaj sledzi regularnie (korzystajac ze stron lotnisk) opoznienia SkyEurope i Air Polonii, wiec na forum mozna obserwowac jak SE i APN sobie radza. A wlasnie jest teraz lepiej od kilku dni. Trzeba po prostu dalej zobaczyc co bedzie. A co do komplikacji, to tanie linie maja to do siebie, ze jak sa problemy, to poziom obslugi jest bardzo "uproszczone", i nie mozna liczyc na nich w takim stopniu jak na tradycyjnych liniach. Ale oczywiscie na ogole wszystko idzie dobrze, i szansa, ze sie zostanie na lodzie jest jednak male. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewik Re: Lot ze SkyEurope IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 29.06.04, 11:42 no to troszkę mnie uspokoiłeś. A jak obsługa?? Odpowiedz Link Zgłoś
ffred Re: Lot ze SkyEurope 29.06.04, 11:51 obsluga normalna jak wszedzie indziej, lecialem do Budapesztu i nawet dawali darmowa wode a potem do wyboru herbate lub kawe, obsluga sie raczej stara, bo wie, ze zwiazki zawodowe i tak nic nie pomoga jak biznes bedzie szedl slabo... Odpowiedz Link Zgłoś
lubawa1 Re: Lot ze SkyEurope 29.06.04, 12:02 Hej! Co do obsługi na pokładzie to bez obaw. Bobasowi nic się nie stanie. Jedynym problemem mogą być opóźnienia. Tak jak pisano, SkyEurope dopiero zaczęło z połączeniami z Warszawy do Londynu, Amsterdamu i Paryża (i to na B737) więc często się 'nie wyrabiają' i opóźnienia się kumulują. Należy mieć jednak nadzieję, że z czasem będzie im szło coraz lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
displaced_threshold Re: Lot ze SkyEurope 29.06.04, 12:30 No to juz wspolczuje pasazerom tego lotu.... Opozniony samolot, bachor zmeczony, drze morde. Ale fajny lot.... Sama radocha. Bedziesz najpopularniejsza pasazerka na pokladzie. Twoje dziecko na miejscu drugim. Dlaczego tak zwlekalas z tym lotem? Nie trzeba bylo leciec wczesniej? Najlepiej jeszcze wtedy, jak bachor ociekal krwia i byl jeszcze przyczepiony do lozyska. Odpowiedz Link Zgłoś
zerofuelweight Re: Lot ze SkyEurope 29.06.04, 12:45 Nic sie nie boj. Bedzie ci jak w pekaesie albo i nawet w pekape. Ino nie zapomnij zabrac ze sa kanapek z jojkiem (albo nawet i cale jojko na twardo) i herbate z cytryno w pollitrowce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roland Re: Lot ze SkyEurope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.04, 12:59 Głupek. Nie martw się, to wypiusują ludzie z LOT, którzy popadaja w panikę o pracę. Odpowiedz Link Zgłoś
ffred Re: Lot ze SkyEurope 29.06.04, 13:35 Co do tej paniki, to chyba LOT bardzo odczuwa konkurencje. Moj znajomy czesto lata w poniedzialki rano z CDG do WAW. Zawsze latal B737, a tu od niedawna podstawiaja EMB145 lub EMB170.... Wczoraj na stronie CDG/ORY nawet widzialem, ze wieczorny lot WAW-CDG i dzisiejszy poranny CDG-WAW byly odwolane... Naprawde zycze LOTowi jak najlepiej i ma nadzieje, ze LOT wyciagnie szybko wnioski i bedzie wielki i wspanialy. Najlepiej, zeby byl linia a la BritishMidland czy Aerlingus (czyli tradycyjna linia z cenami i kosztami low-cost). PS. Ponoc EMB170 jest naprawde piekny, zwlaszcza w srodku.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roland Re: Lot ze SkyEurope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.04, 13:48 Więc może ma to jakiś sens na wydłużenie agonii - przechodzenie na coraz mniejsze samoloty, odwoływanie rejsów, może jeszcze rok się pociągnie, hehehe... Odpowiedz Link Zgłoś