jeepwdyzlu
30.03.17, 14:58
Mon przebąkuje o kolejnych transzach leopardów ( dziś Defence24)
Skad można je pozyskać???
40 u Hiszpanów
120 w Szwajcarii
400(????) w Niemczech
Tyle, że Kaczorom nikt dziś nie pójdzie na ręke.
A szkoda, bo mamy już ludzi i wiedzę jak dostosować wozy do standardu PL...