Dodaj do ulubionych

Tym razem go mają

31.08.19, 01:58
Mordercy Skripala zdążyli uciec, ale mordercę Changoszwiliego udało się schwytać:
wiadomosci.onet.pl/swiat/zabojstwo-gruzina-w-berlinie-wyniki-sledztwa-trzech-redakcji/wpkrkxc
Obserwuj wątek
  • bmc3i Re: Tym razem go mają 31.08.19, 04:14
   Jak zwykle - "to nie Rosja, bo przecież Rosji nie byłoby to na rękę".
   Jak oświadczył Mr. Putin, "zabójstwo Politkowskiej przyniosło więcej szkód niż pożytku. Już choćby to świadczy o tym, że to nie Rosja była sprawcą zamachu".
   • a4095211 Re: Tym razem go mają 22.12.20, 16:50
    kstmrv napisał:

    > www.tvp.info/51436201/rosja-aleksiej-nawalny-opublikowal-rozmowy-z-agentami-fsb
    > FSB zatrudnia oraz większych partaczy.

    Od dawna wiadomo, iż rosyjskie służby mają problem z zabezpieczeniem operacji. Starsze publikacje Bellingcat i innych takich, w tym Nawalnego, doskonale to potwierdzają. Tu jest wtopa kolosalna, bo operacja była realizowana na własnym terytorium.

    No i pięknie podprowadzili Putina. Dzień, czy dwa, przed publikacją w/w nagrania, prezydent FR, na konferencji prasowej, komentując film Nawalnego z dochodzeniem na temat otrucia, stwierdził, że jeśli takie działania realizowałyby służby rosyjskie, to akcja zakończyłaby się powodzeniem.

    W odpowiedzi Nawalny opublikował nagranie z chemikiem, który brał udział w realizacji, opisuje przebieg usuwania dowodów itd. Trolowanie czystej wody.

    No i 20 grudnia jest święto pracownika Organów Bezpieczeństwa FR. ;-)

    Co do kadry, to człowiek który paplał z Nawalnym ma przechlapane, nie chciałbym być w jego skórze teraz. Dobrze, że choć na koniec się zorientował i wypytywał czy to nie problem, iż rozmawiają na takie tematy przez telefon....

    No i na polu dezinformacji się ośmieszają ciągle. Patrz jak Simonian robiła wywiad z turystami, którzy rzekomo byli w Salisbury zwiedzać katedrę, a pech chciał, iż wówczas Skripal podupadł na zdrowiu. Obaj turyści zostali momentalnie zidentyfikowani jako oficerowie, a nie cywilni turyści, za których się podawali w rosyjskiej telewizji. Nawet legenda którą przedstawili, też była licha, bo podobno w katedra którą zwiedzali, była wówczas zamknięta dla publiczności z powodu remontu. Czy jakoś tak.

    Pozdrawiam
   • kstmrv Re: Tym razem go mają 06.04.21, 21:13
    kstmrv napisał:

    > FSB zatrudnia oraz większych partaczy.


    Szpiedzy Putina coraz bardziej nieporadni. "USA nie wyślą człowieka, by zlikwidował cię przy pomocy młota. Rosjanie to zrobią"

    Przedstawiciele NATO mówią, że byli zszokowani amatorskim sposobem prowadzenia operacji

    Przedstawiciel bułgarskiego kontrwywiadu przyznaje, że był zszokowany nie tylko niezdarnym sposobem prowadzenia operacji, ale również znacznymi brakami w znajomości lokalnego języka u koordynujących ją oficerów. Co do zasady powinni oni biegle posługiwać się językiem państwa, w którym działają, szczególnie, że języki bułgarski i rosyjski są podobne do siebie.

    Sytuacja, w której wszyscy członkowie jednej siatki szpiegowskiej są powiązani z jedną osobą, to kardynalny błąd w sztuce szpiegowskiej.

    And still my favorite is the idiot who counted his spy money in the MOD office


    businessinsider.com.pl/wiadomosci/rosyjscy-szpiedzy-w-bulgarii-amatorami-kulisy-infiltracji-nato/rnvwsgl
    • kstmrv Re: Tym razem go mają 23.04.21, 23:00
     Następni putinowscy loserzy:
     Ich losy przedstawione chronologicznie pozwalają pokazać, że Rosja jest w stanie mordować obywateli państw UE na ich terenie, ale zarazem, że opinia o morderczej precyzji jej służb specjalnych jest mocno przesadzona.
     wiadomosci.dziennik.pl/historia/artykuly/8148005,jednostka-29155-czeski-senat-rezolucja-oskarzenie-kreml-rosja-terroryzm.html
     Partacze w służbach specjalnych, partacze w armii, partacze w przemyśle zbrojeniowym. Partacki Putinland.
     • kstmrv :):):):):):) 02.12.21, 21:08
      Tumso Abdurachmanow jest prawdopodobnie największym krytykiem reżimu w Czeczenii. Zimą 2020 r. ze swojego mieszkania w Gävle docierał do setek tysięcy zwolenników za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie wiedział jednak, że jest uważnie obserwowany, a obce służby badały jego życie codzienne, w tym schematy poruszania się po Szwecji.
      Pewnego dnia, gdy czeczeński dysydent obudził się w swoim łóżku, nieznany mężczyzna zaatakował go młotkiem. Po kilku ciosach Tumso obezwładnił jednak napastnika, powalił go na ziemię i zaczął przesłuchiwać, transmitując na żywo przebieg wydarzeń na swoim koncie na Instagramie.


      www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/raport-wywiadu-to-putin-odpowiada-za-probe-zabojstwa-w-szwecji/glhmcj8,79cfc278
  • kstmrv I już na dożywociu 17.12.21, 00:06
   kstmrv napisał:

   > Mordercy Skripala zdążyli uciec, ale mordercę Changoszwiliego udało się schwyta
   > ć:
   > wiadomosci.onet.pl/swiat/zabojstwo-gruzina-w-berlinie-wyniki-sledztwa-trzech-redakcji/wpkrkxc


   Berliński sąd skazał na karę dożywotniego więzienia Wadima Krasikowa za zabójstwo czeczeńskiego dowódcy polowego Zelimchana Changoszwilego.
   Sędziowie uznali szczególną powagę winy, która praktycznie wyklucza możliwość wcześniejszego zwolnienia z więzienia.

   www.tvp.info/57463872/morderstwo-w-tiergarten-rosjanin-skazany-na-dozywocie-za-zabojstwo-czeczenskiego-dowodcy-dzialal-na-zlecenie-rosji
  • jorl9 Re: Tym razem go mają 25.12.21, 12:19
   kstmrv napisał:

   > ale mordercę Changoszwiliego udało się schwyta
   > ć:

   > wiadomosci.onet.pl/swiat/zabojstwo-gruzina-w-berlinie-wyniki-sledztwa-trzech-redakcji/wpkrkxc


   Tak, powinni Rosjanie wziac wzor od USA i wyslac drona aby zabil tego czeczenskiego terroryste. Musza stanowczo poprawic technike i wtedy bedzie cacy. Dron, raketa w takiego bandyte i jest fajnie.
  • jorl9 Re: Tym razem go mają 25.12.21, 12:27
   bmc3i napisał:

   > gangut napisał:
   >
   > > Ciekawsze jest dlaczego Niemcy udzielają azylu czeczeńskim bojownikom.
   >
   >
   > Może dlatego że nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze 10 lat temu, Europejskie T
   > rybunał Praw Człowieka w Strasburgu zawalony był skargami obywateli FR przeciw
   > Rosji. ok. 50% spraw w trybunale, to były wówczas sprawy "rosyjskie", z których
   > większość to skargi związane z wojną w Czeczenii.
   >

   E tam z drugiej strony to to ten sam Trybunal skazal Polske za to ze czeczenskim bandytom nie pozwalala uciec od rosyjskich oprawcow i nie pozwalala wjechac na teren Polski:

   prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1486855,etpc-odmowa-wjazdu-uchodzcom-terespol-polska-musi-wyplacic-odszkodowania.html.amp

   Widac Polacy, znawcy Wschodu, nie ja ten durny Trybunala, uwazaja tak naprawde ze czeczenscy bandyci powinni w Rosji byc bitymi i siedziec w wiezieniach a nie Wolnosc w Polsce szukac.

   Cytat stamtad:

   Uchodźcy z Czeczenii, którym Straż Graniczna kilkadziesiąt razy odmówiła możliwości złożenia wniosku o udzielenie ochrony międzynarodowej, zaskarżyli Polskę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu i wygrali. Rząd polski musi zapłacić każdemu z nich kwotę 34 tys. euro.

   To jak drogi bmc kto ma racje Trybunal czy Polska.
   Dodam ze Polska naturalnie tych 34tys €/leb tym Czeczencom nie zaplacila. Co tam musi, co bedzie jakis Trybunal gadal ze Polska musi zaplacic, na druewo z Trybunalem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka