odyn06
21.04.24, 09:53
Na forum panoszy się ruski troll Obserwator 009.A wy co?
Ano nic. Ten gnojek z coraz większą bezczelnością umieszcza na forum putinowską propagandę, a wy tylko kasujcie niektóre jego wpisy zamiast zbanować putinowca na wieki wieków.
Poprawcie się.