browiec1 17.10.07, 07:13 wiadomosci.onet.pl/1624866,11,item.html Pewnie tu o Hibneryta chodzi.Jak oni to dzialko przewozili ze samo wystrzelilo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maureen2 Re: Wypadek 17.10.07, 11:11 też się zastanawiam,czy w czasie dojazdu po wybojach działo może sa- mo wystrzelić,albo obsluga na platformie trzyma się w czasie jazdy spustu ? Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: Wypadek 17.10.07, 16:01 Wystarczy niedopelnic procedur. Ktos nie usunal nabolu z komory, ktos nie zabezpieczyl.... takie rzeczy sie zdarzaja. Odpowiedz Link Zgłoś
spin_znachor Re: Wypadek 17.10.07, 16:22 Wystarczy Was poczytać,żeby wiedzieć,żeście trepy. Zasadnico nie mam nic przeciwko trepom, ale zawsze... Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Wypadek 17.10.07, 17:28 właśnie uslyszałem opis tego zdarzenia,opuścili lufę i coś strzeliło Odpowiedz Link Zgłoś
browiec1 Re: Wypadek 17.10.07, 22:18 Ja cos slyszalem ze podobno cos im "iskrzylo". Ale to raczej bajki bo wystrzelili 3-4 razy. Odpowiedz Link Zgłoś
spin_znachor Re: Wypadek 17.10.07, 20:31 "Trep - zawodowy wojskowy". Za Wielką Encyklopedią Synonimów i Antonimów. Odpowiedz Link Zgłoś
mechanior Re: Wypadek 18.10.07, 09:01 spin_znachor napisał: > "Trep - zawodowy wojskowy". Dawniej zwany również "zlew":) Odpowiedz Link Zgłoś
odyn06 Re: Wypadek 18.10.07, 11:11 Tymi stwierdzeniami, które nikogo nie obrażają wystawiasz sobie jak najgorsze świadectwo. Na 3 miesiące trafiasz do tych, których nie czytam. Pozdrowienia od...trepa, a tym powyżej, do których piszesz lizać sznurówek nie jestes godzien:-)) Odpowiedz Link Zgłoś