17.10.07, 07:13
wiadomosci.onet.pl/1624866,11,item.html Pewnie tu o Hibneryta
chodzi.Jak oni to dzialko przewozili ze samo wystrzelilo?
Obserwuj wątek
    • maureen2 Re: Wypadek 17.10.07, 11:11
      też się zastanawiam,czy w czasie dojazdu po wybojach działo może sa-
      mo wystrzelić,albo obsluga na platformie trzyma się w czasie jazdy
      spustu ?
      • grogreg Re: Wypadek 17.10.07, 16:01
        Wystarczy niedopelnic procedur.
        Ktos nie usunal nabolu z komory, ktos nie zabezpieczyl.... takie rzeczy sie
        zdarzaja.
        • spin_znachor Re: Wypadek 17.10.07, 16:22
          Wystarczy Was poczytać,żeby wiedzieć,żeście trepy. Zasadnico nie mam
          nic przeciwko trepom, ale zawsze...
          • maureen2 Re: Wypadek 17.10.07, 17:28
            właśnie uslyszałem opis tego zdarzenia,opuścili lufę i coś strzeliło
            • browiec1 Re: Wypadek 17.10.07, 22:18
              Ja cos slyszalem ze podobno cos im "iskrzylo". Ale to raczej bajki
              bo wystrzelili 3-4 razy.
          • grogreg Re: Wypadek 17.10.07, 19:34
            Moglbys rozwinac temat?
            • spin_znachor Re: Wypadek 17.10.07, 20:31
              "Trep - zawodowy wojskowy". Za Wielką Encyklopedią Synonimów i
              Antonimów.
              • grogreg Re: Wypadek 18.10.07, 08:58
                Aha.
              • mechanior Re: Wypadek 18.10.07, 09:01
                spin_znachor napisał:

                > "Trep - zawodowy wojskowy".
                Dawniej zwany również "zlew":)
                • spin_znachor Re: Wypadek 18.10.07, 09:04
                  Tajest, bywatelu poruczniku!:)))))
          • odyn06 Re: Wypadek 18.10.07, 11:11
            Tymi stwierdzeniami, które nikogo nie obrażają wystawiasz sobie jak
            najgorsze świadectwo. Na 3 miesiące trafiasz do tych, których nie
            czytam. Pozdrowienia od...trepa, a tym powyżej, do których piszesz
            lizać sznurówek nie jestes godzien:-))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka