Dodaj do ulubionych

No i mamy sobote

01.03.03, 00:01
ostatnia sobote karnawalu...
Obserwuj wątek
    • kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 00:04
      pre-pierwsza postu. tak trzymac.
    • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 00:09
      Do srody....daleko.
      Sialalala zabawa trwa...
      • kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 00:18
        swiat inny wymiar podlapal? ta. nie.
        • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 00:33
          Nie mow nic zabawa trwa
          swiat sie kreci a my z nim
          Zdarta plyta gra
          zapomniany dawno hit
          Daj mi te noc...
          • kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 00:35
            idzie niebo ciemna noca
            ma w fartuszku pelno gwiazd
            gwiazdy swieca i migoca
            i o radosci iskro bogow
            za twe zdrowie (bez robala)

            • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 00:47
              Za twoje zdrowie pijmy dzis
              za twe zdradzone sny
              .....................
              Pijemy za lepszy czas
              Za kazdy dzien ktory w zyciu trwa
              za kazde wspomnienie co zyje w nas
              Niech zyje jeszcze przez chwile
              • kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 00:54
                nenene
                za bledy na gorze
                wbrew rozsadkowi
                i naturzee

                (poprosze tasme profesjonalna)
                • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:02
                  Czego moze chciec od zycia taki gosc jak ...?


                  .............o jak bardzo,bardzo chce sie pic...
                  ........Nasz kapelmistrz pije stare wino....
                  • kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:06
                    darow losu??????????????
                    kapelusze
                    kawiarenki
                    sitowie
                    cory
                    tragedia posejdona
                    w samo poludnie
                    do jumy
                    bez znieczulenia
                    oddech
                    kaczuchy?
                    • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:15
                      Niech zyje bal
                      Mendelsonem stukaja kopyta
                      Po prostu badz
                      Jestem z miasta
                      • kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:21
                        +100 tysiecy niewyartykuowanych zglosek
                        stawiajacych czynny opor
    • Gość: Buggi Re: No i mamy sobote IP: *.access.de.clara.net 01.03.03, 01:17
      I'm feeling like a Saturday Night
      • kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:19
        everybody got a fever

        • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:24
          but
          friday I'm in love
          • kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:27
            so you lie to me
            now
            doesnt' mean a lot of
            neither swissair
            • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:33
              here it comes,here comes the weekend.
              The fine line from pleasure to pain is making me cry.
      • Gość: kanuk Do Buggi IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 01.03.03, 06:30
        You've got Fever? You should be Dancing , a -a - a - staying alive a-a-a-.
        Jutlandka, Zelandka ? na tego Bec.
        • Gość: Buggi Re: Do Kanuka IP: *.ipt.aol.com 01.03.03, 20:54
          Gość portalu: kanuk napisał(a):

          > You've got Fever? You should be Dancing , a -a - a - staying alive a-a-a-


          ► You give me fever
          When you kiss me
          Fever when you hold me tight
          Fever in the morning
          Fever all through the night






        • Gość: Buggi Re: Song for you IP: *.access.de.clara.net 01.03.03, 23:47
          patrz post wyzej, patrz szybko, póki Zarlacza i Miltonii nie ma
          • Gość: kanuk Re: Song for you IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 02.03.03, 00:05
            Buggi likes to boogie ?
    • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 07:58
      Swiety Krzysztofie modl sie za nami
      kiedy wracamy z imprezy pijani.
      • atob Re: No i mamy sobote 01.03.03, 08:16
        Ohoho Trad wesolo musialo byc?:)

        Ale cicho bo pewnie juz spi :)
        • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 16:21
          Wstalam...a Wy gdzie?
          Tesknie:)
          • atob Re: No i mamy sobote 01.03.03, 16:57
            Tu :)
            • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:00
              Jak sie masz......jak sie masz...?
              • atob Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:09
                Dobrze chyba juz jestem zdrowy :)...dobrze chyba juz jestem zdrowy :)
                • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:12
                  Ale lykaj jeszcze witaminki :)
                  Czuc juz wiosne w Warszawie?
                  • atob Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:17
                    Obiecuje ze bede lykac witaminki :)
                    Jak tak patrze przez okno to tej wiosny za bardzo nie widze ...ale wiosna
                    przyla...tzn wiosna przychodzi 21 marca tak kaledarzowo ...:)
                    • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:25
                      Wiosna...cieplejszy wieje wiatr
                      Wiosna znow nam ubylo lat

                      W Chicago cieplo i pieknie swieci slonce.
                      Mam nadzieje ze taka piekna pogode przywioze ze soba.
                      • atob Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:36
                        tradycja1 napisała:

                        > Mam nadzieje ze taka piekna pogode przywioze ze soba.

                        Tez mam taka nadzieje :) Ale dosc tego slodzenia ... :) Jakos wesolo musialas
                        sie wczoraj bawic ? tak sadze po twoim wpisie :)
                        • tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:39
                          O tak hehe ....jak masz czas to choc na czat gazety.
                          • atob Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:41
                            W jakim pokoju?
    • atob Re: No i mamy niedziele... 02.03.03, 08:24
      oby byla taka jak sobota albo i lepsza:)
      • tradycja1 Re: No i mamy niedziele... 02.03.03, 15:18
        oby:)Wiatam w niedziele...
        • Gość: kanuk Re: No i mamy niedziele... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 02.03.03, 15:21
          Tradycja1 , udaly sie zakupy w liquor store? co pijesz na sniadanko?
          • tradycja1 Re: No i mamy niedziele... 02.03.03, 16:04
            Na zakupy nie pojechalam mialam pidzamowy dzien,wieczorkiem dopiero zmienilam
            outfit.
            Sniadanie jem pozno ,poki co soczek grejfrutowy.
            A Ty nie spisz...nie zafundowales sobie leniwej niedzieli?
            • atob Re: No i mamy niedziele... 02.03.03, 16:22
              Witam :) Za 30 min bede ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka