tradycja1 01.03.03, 00:01 ostatnia sobote karnawalu... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 00:09 Do srody....daleko. Sialalala zabawa trwa... Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 00:33 Nie mow nic zabawa trwa swiat sie kreci a my z nim Zdarta plyta gra zapomniany dawno hit Daj mi te noc... Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 00:35 idzie niebo ciemna noca ma w fartuszku pelno gwiazd gwiazdy swieca i migoca i o radosci iskro bogow za twe zdrowie (bez robala) Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 00:47 Za twoje zdrowie pijmy dzis za twe zdradzone sny ..................... Pijemy za lepszy czas Za kazdy dzien ktory w zyciu trwa za kazde wspomnienie co zyje w nas Niech zyje jeszcze przez chwile Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 00:54 nenene za bledy na gorze wbrew rozsadkowi i naturzee (poprosze tasme profesjonalna) Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:02 Czego moze chciec od zycia taki gosc jak ...? .............o jak bardzo,bardzo chce sie pic... ........Nasz kapelmistrz pije stare wino.... Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:06 darow losu?????????????? kapelusze kawiarenki sitowie cory tragedia posejdona w samo poludnie do jumy bez znieczulenia oddech kaczuchy? Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:15 Niech zyje bal Mendelsonem stukaja kopyta Po prostu badz Jestem z miasta Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:21 +100 tysiecy niewyartykuowanych zglosek stawiajacych czynny opor Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buggi Re: No i mamy sobote IP: *.access.de.clara.net 01.03.03, 01:17 I'm feeling like a Saturday Night Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:27 so you lie to me now doesnt' mean a lot of neither swissair Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 01:33 here it comes,here comes the weekend. The fine line from pleasure to pain is making me cry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Do Buggi IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 01.03.03, 06:30 You've got Fever? You should be Dancing , a -a - a - staying alive a-a-a-. Jutlandka, Zelandka ? na tego Bec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buggi Re: Do Kanuka IP: *.ipt.aol.com 01.03.03, 20:54 Gość portalu: kanuk napisał(a): > You've got Fever? You should be Dancing , a -a - a - staying alive a-a-a- ► You give me fever When you kiss me Fever when you hold me tight Fever in the morning Fever all through the night Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buggi Re: Song for you IP: *.access.de.clara.net 01.03.03, 23:47 patrz post wyzej, patrz szybko, póki Zarlacza i Miltonii nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: Song for you IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 02.03.03, 00:05 Buggi likes to boogie ? Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 07:58 Swiety Krzysztofie modl sie za nami kiedy wracamy z imprezy pijani. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: No i mamy sobote 01.03.03, 08:16 Ohoho Trad wesolo musialo byc?:) Ale cicho bo pewnie juz spi :) Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:00 Jak sie masz......jak sie masz...? Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:09 Dobrze chyba juz jestem zdrowy :)...dobrze chyba juz jestem zdrowy :) Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:12 Ale lykaj jeszcze witaminki :) Czuc juz wiosne w Warszawie? Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:17 Obiecuje ze bede lykac witaminki :) Jak tak patrze przez okno to tej wiosny za bardzo nie widze ...ale wiosna przyla...tzn wiosna przychodzi 21 marca tak kaledarzowo ...:) Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:25 Wiosna...cieplejszy wieje wiatr Wiosna znow nam ubylo lat W Chicago cieplo i pieknie swieci slonce. Mam nadzieje ze taka piekna pogode przywioze ze soba. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:36 tradycja1 napisała: > Mam nadzieje ze taka piekna pogode przywioze ze soba. Tez mam taka nadzieje :) Ale dosc tego slodzenia ... :) Jakos wesolo musialas sie wczoraj bawic ? tak sadze po twoim wpisie :) Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: No i mamy sobote 01.03.03, 17:39 O tak hehe ....jak masz czas to choc na czat gazety. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: No i mamy niedziele... 02.03.03, 08:24 oby byla taka jak sobota albo i lepsza:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: No i mamy niedziele... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 02.03.03, 15:21 Tradycja1 , udaly sie zakupy w liquor store? co pijesz na sniadanko? Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: No i mamy niedziele... 02.03.03, 16:04 Na zakupy nie pojechalam mialam pidzamowy dzien,wieczorkiem dopiero zmienilam outfit. Sniadanie jem pozno ,poki co soczek grejfrutowy. A Ty nie spisz...nie zafundowales sobie leniwej niedzieli? Odpowiedz Link Zgłoś