Dodaj do ulubionych

nasze forum

18.11.04, 22:44
Drodzy,

ostatnio na forum pojawil/a sie osoba, ktora chce zniszczyc to forum. czy sie
damy? moim zdaniem nie mozemy latwo sie obrazac na siebie. taki atak powinien
pokazac czy chcemy sie klocic i miec pretensje do moderatorki (niesluszne) czy
tez zebrac sie i z pomoca kiki_de_montparnasse normalnie dyskutowac (a Kiki
bedzie canzorka - smutny los moderatora)

napiszcie co sadzicie o tym.

pozdrawiam,
rafi.raf
Obserwuj wątek
      • rafi.raf Re: nasze forum 18.11.04, 23:11
        lewe_oko napisała:

> Że też każde forum musi mieć swojego trolla :-( Współczuję.

wyjasnij mi prosze swoja wypowiedz jak czterolatkowi, prosze. nie do konca rozumiem.
        • lewe_oko Re: nasze forum 18.11.04, 23:19
          Z tego co słyszałam (bo nie jestem na tym forum aż tak długo) zdarzało się już,
          że fora prywatne były rozwalane przez jakiś szalenie irytujacych osobników. A
          poza tym zauwazyłam, że takich właśnie "destruktorów" nazywa sie często na
          forach trollami - stąd moje porówanie.

Mam nadzieję, że to forum arcymiłej dzielnicy przetrwa wszystkie zawieruchy i
          takich psychopatów też :-)
    • niech Re: nasze forum 19.11.04, 09:56
      Trzeba przekazac uprawnienia administratora wiekszej ilosci osob. Kazda
      decyzja - wyciecie postu lub zablokowanie wstepu na forum - jest przeciez
      odwracalna. O tym co z tymi decyzjami zrobic bedzie decydowac zalozycielka.
      Przeksztalcanie forum w zamkniete nie ma wiekszego sensu - czasami ktos chce
      umiescic na forum jeden wpis i nie bedzie mu sie chcialo przechodzic przez
      procedure zglaszania. Palant ktory zepsul co poniektorym humor zostal juz
      doceniony i nie odpusci od razu - teraz wreszcie, pierwszy raz w zyciu, stal
      sie SLAWNY. Burak, prostak i cham o pryszczatej mordzie i manierach wioskowego
      zula ma swoje 5 minut. Forum (i cala siec) to niestety wyspa skarbow dla
      wszelakiej masci frustratow.
          • niech Re: nasze forum 19.11.04, 11:18
            Mozesz mnie wpisac. Jesli popelnie blad to po prostu go napraw - nikt nie jest
            nieomylny. Wycinanie postow ma sens jesli nie padly na nie odpowiedzi - jesli
            juz sa nalezy je zostawic. Pamietajcie tez ze admini widza cale forum razem ze
            skreslonymi watkami i wpisami - to troche niewygodna (estetycznie) sytuacja.
            • kiki_de_montparnasse Re: nasze forum 19.11.04, 11:27
              Dopisałam Cię, Niechu. Wykreślaj śmiało. W razie czego coś zmienię. Jak łatwo
              zauważysz - wycięłam sporo postów tego kopi/rofi.

W związku z tym co napisał Niech - nie odpowiadajcie na jego posty, bo potem
              chcąc je wyciąć, a jednoczesnie zachować logikę wypowiedzi na forum, musiałabym
              też kasować Wasze odpowiedzi...
    • lewe_oko Re: nasze forum 19.11.04, 11:58
      Przez to całe zamieszanie Wasze forum jest numerem jeden na liście wg.
      aktywności forów prywatnych. A i bez tego kolegi osiągneliście niezłe rezultaty
      - tyle postów!
      • krzyk007 Re: nasze forum 19.11.04, 13:05
        lewe_oko napisała:

> Przez to całe zamieszanie Wasze forum jest numerem jeden na liście wg.
        > aktywności forów prywatnych. A i bez tego kolegi osiągneliście niezłe
        rezultaty
        > - tyle postów!

To chyba dobrze. Zgodnie z zasadą niewazne jak mówią, byle mówili ... ;-)

pzdr z nutką ironii
        Krzych
        • niech Re: nasze forum 19.11.04, 14:02
          Jesli ma dynamiczne IP - neostrada, inni dostawcy u ktorych nie wykupil stalego
          IP, modemy - nie mozna zablokowac. Nie mozna tez jesli korzysta z proxy czy
          anonimizerow. W zasadzie nie powinnismy obciazac tym problemem administracji bo
          ona dala nam niezle narzedzia do reki. Ale jesli gutek bedzie upierdliwy to
          osobiscie na niego doniose.
          PS. Tak, tak, wiem, jestem pedalem.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka