buggi 04.09.03, 16:23 masz komorke do wynajecia? A numer? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buggi Re: Atob 05.09.03, 11:32 nie chce stodoly, chociaz....? majac te stodole moglabym zaprosic P. Dula i jego wierzchowca. Siana bylo by w brod, dla obojga. PS sms dotarl, dzieki Odpowiedz Link Zgłoś