04.09.03, 16:23
masz komorke do wynajecia? A numer?
Obserwuj wątek
    • atob Re: Atob 04.09.03, 16:49
      stodola moze byc ;)
      • buggi Re: Atob 05.09.03, 11:32
        nie chce stodoly, chociaz....? majac te stodole moglabym zaprosic P. Dula i
        jego wierzchowca. Siana bylo by w brod, dla obojga.


        PS sms dotarl, dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka