car50 14.04.10, 22:17 ustawiony miejski telebim transmitujacy uroczystości pogrzebowe z Krakowa ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Piotr Kuripos Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.chello.pl 14.04.10, 23:05 Jeszcze nie wiem! Muszę przeprowadzić w tej sprawie konsultacje społeczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: 81.219.229.* 14.04.10, 23:10 może nie wypada- ale, uśmiałem się:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.wip.pcz.pl 15.04.10, 09:42 Panie "G", nie wypada !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Urzędnik Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.10, 09:42 Nie ładnie jest podszywać się pod kogoś kim się nie jest. Nawet jesli w celu uniknięcia procesu sądowego robi się umyślną literówke w nazwisku, która nie zwalnia przed odpowiedzialnością karną. Nie masz swojego imienia i nazwiska? Może i faktycznie nie masz patrząc na Twoje zachowanie. Przecież wiemy, że jesteś z grupy TW i możemy się niebawem spotkać. a teraz przeprosiny proszę kierować tu: pfprezydent@czestochowa.um.gov.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek do urzednik IP: *.chello.pl 15.04.10, 10:26 nie strasz nie strasz bo się .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaanka Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: 195.88.28.* 15.04.10, 00:17 A co ? telewizora nie masz? abonamentu nie płacisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.chello.pl 15.04.10, 01:12 Kurpis telewizora nie ma ??? ee to lekarz pełną gębą pewnie dorobiony to i plazma wisi na ścianie Odpowiedz Link Zgłoś
njurek7 Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi 15.04.10, 08:32 www.czestochowa.pl/samorzad/wydarzenia_samorzad/transmisja-pogrzebu-przed-szczytem-jasnogorskim Odpowiedz Link Zgłoś
misha_88 Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi 15.04.10, 12:44 Może jeszcze będą sprawdzać obecność?? ŻENADA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek profesjonalny Kurpios IP: *.chello.pl 15.04.10, 16:51 będzie sprawdzał wszak on skrupulatny jest jak przystało na częstochowskiego lekarza to profesjonaliści... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzychu Re: nieprofesjonalny Kurpios IP: *.chello.pl 15.04.10, 22:05 częstochowscy lekarze to profesjonaliści? No, może niektórzy, ale na zawodziu żadnego takiego nie znam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Urzędnik Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.10, 10:20 Nie zapomniano o telebimie i bedzie wykorzystany. Następnym razem zamiast na forum pytac to, czy nie lepiej pisac na: pfprezydent@czestochowa.um.gov.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.10, 15:10 To my mamy wychodzić z zapytaniem bezpośrednio na adres e-mail??? Z forum korzysta więcej osób! Trzeba było ogłosić tą wiadomość na billboardach, a nie czekać aż się wszyscy będą dopominać. To jest kpina z mieszkańców miasta Panie pf Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.uvsq.fr 15.04.10, 16:13 Informacja jest juz dawno na stronie UM: www.czestochowa.pl Kazdy mogl sobie juz dawno zobaczyc te informacje. Odpowiedz Link Zgłoś