Dodaj do ulubionych

P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzie

14.04.10, 22:17
ustawiony miejski telebim transmitujacy uroczystości pogrzebowe z
Krakowa ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotr Kuripos Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.chello.pl 14.04.10, 23:05
      Jeszcze nie wiem! Muszę przeprowadzić w tej sprawie konsultacje
      społeczne.
      • Gość: olo Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: 81.219.229.* 14.04.10, 23:10
        może nie wypada- ale, uśmiałem się:)
      • Gość: gosc Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.wip.pcz.pl 15.04.10, 09:42
        Panie "G", nie wypada !!
      • Gość: Urzędnik Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.10, 09:42
        Nie ładnie jest podszywać się pod kogoś kim się nie jest. Nawet jesli w celu uniknięcia procesu sądowego robi się umyślną literówke w nazwisku, która nie zwalnia przed odpowiedzialnością karną. Nie masz swojego imienia i nazwiska? Może i faktycznie nie masz patrząc na Twoje zachowanie. Przecież wiemy, że jesteś z grupy TW i możemy się niebawem spotkać.

        a teraz przeprosiny proszę kierować tu:

        pfprezydent@czestochowa.um.gov.pl
        • Gość: Bolek do urzednik IP: *.chello.pl 15.04.10, 10:26
          nie strasz nie strasz bo się ....

    • Gość: aaanka Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: 195.88.28.* 15.04.10, 00:17
      A co ? telewizora nie masz? abonamentu nie płacisz?
      • Gość: Bolek Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.chello.pl 15.04.10, 01:12
        Kurpis telewizora nie ma ???
        ee to lekarz pełną gębą pewnie dorobiony to i plazma wisi na ścianie
        • njurek7 Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi 15.04.10, 08:32
          www.czestochowa.pl/samorzad/wydarzenia_samorzad/transmisja-pogrzebu-przed-szczytem-jasnogorskim
          • misha_88 Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi 15.04.10, 12:44
            Może jeszcze będą sprawdzać obecność?? ŻENADA
            • Gość: Bolek profesjonalny Kurpios IP: *.chello.pl 15.04.10, 16:51
              będzie sprawdzał wszak on skrupulatny jest jak przystało na częstochowskiego
              lekarza to profesjonaliści...
              • Gość: krzychu Re: nieprofesjonalny Kurpios IP: *.chello.pl 15.04.10, 22:05
                częstochowscy lekarze to profesjonaliści? No, może niektórzy, ale na
                zawodziu żadnego takiego nie znam
    • Gość: Urzędnik Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.10, 10:20
      Nie zapomniano o telebimie i bedzie wykorzystany. Następnym razem zamiast na forum pytac to, czy nie lepiej pisac na:

      pfprezydent@czestochowa.um.gov.pl
      • Gość: czytelnik Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.10, 15:10
        To my mamy wychodzić z zapytaniem bezpośrednio na adres e-mail??? Z forum
        korzysta więcej osób! Trzeba było ogłosić tą wiadomość na billboardach, a nie
        czekać aż się wszyscy będą dopominać. To jest kpina z mieszkańców miasta Panie pf
        • Gość: xx Re: P. Komisarzu Kurpios. Gdzie w niedzielę będzi IP: *.uvsq.fr 15.04.10, 16:13
          Informacja jest juz dawno na stronie UM:

          www.czestochowa.pl

          Kazdy mogl sobie juz dawno zobaczyc te informacje.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka