Dodaj do ulubionych

Kler znowu tupie

26.08.10, 13:31
wiadomosci.onet.pl/2214443,11,do_dzis_nie_padlo_187przepraszam171_wobec_l_kaczynskiego,item.html

Polityczne zeszmacenie Kościoła Katolickiego trwa w najlepsze a owieczek
ubywa. Brawo panowie biskupi! Nikt lepiej nie obnaża prawdziwego,skostniałego
i zakłamanego obrazu Kościoła Katolickiego niż wy sami.
Obserwuj wątek
    • Gość: pimp Re: Kler znowu tupie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.10, 13:59
      a biznesow przybywa dlatego smiem watpic aby im sie cos stalo
    • Gość: antek Re: Kler znowu tupie IP: 109.243.177.* 26.08.10, 14:32
      Niech tupią. Społeczeństwo nam mądrzeje i widzi to bagno
    • Gość: babcia Re: Kler znowu tupie IP: *.iplus.com.pl 26.08.10, 14:38
      Własnie jest jak z kaczorkiem .
      Sami się unicestwią ,nie trzeba nawet pomagac !!!
      • Gość: pilnik Re: Kler znowu tupie IP: *.183.238.241.dsl.dynamic.eranet.pl 26.08.10, 15:15
        Odpowiadasz na:
        Gość portalu: babcia napisał(a):

        > Własnie jest jak z kaczorkiem .
        > Sami się unicestwią ,nie trzeba nawet pomagac !!!

        Może i nie trzeba, ale pomagając będziesz miał poczucie dobrze
        spełnionego obowiązku wobec Państwa i Narodu a także wielką
        satysfakcję widząc jak ci degeneraci, potrzebni jak wsza na d...ie
        tupią i szaleją z rozpacy za utraconym rajem.
        • dyziek_o Re: Kler znowu tupie 26.08.10, 18:17
          Słusznie zauważa "pimp", że należy pilnie baczyć na rozmaite "interesy"
          prowadzone przez czarnych biznesmenów ze szczególnym uwzględnieniem
          skąd pochodzą pieniądze zainwestowane w w/w biznes.
          Jest bowiem duże prawdopodobieństwo, że większość tej kasy pochodzi z
          przekrętów i z chwilą dojścia do władzy właściwej opcji,
          prokuratura będzie miała sporo pracy by wyjaśnić, jakim prawem kościół przejął w
          Polsce tyle dobra narodowego.
          Co pod rozwagę poddaję......
          Dyzio/diabelski ateista.
          • sylvestriss Dyzio 26.08.10, 19:47
            wszeteczniku jeden, sczeźniesz w raju, ja ci mówię
            • Gość: Oszolom Re: Dyzio IP: *.mobile.project4.pl 26.08.10, 20:39
              Walniety jak napisze post i się nie uda , to w drugim wypływa Wszak on nie idiota .I reszta tych mord znajomych. Będzie tupał bo taka wola ludu.
              • sylvestriss Re: Dyzio 26.08.10, 20:45
                Gość portalu: Oszolom napisał(a):

                > Walniety jak napisze post i się nie uda , to w drugim wypływa Wszak on nie idio
                > ta .I reszta tych mord znajomych. Będzie tupał bo taka wola ludu.



                wola paru oszołomów spod znaku krzyżyka i koloratki to nie wola ludu, ale tak to
                już jest, że z tłumu, choćby nie wiem jak był ukryty, zawsze najbardziej rzuca
                się w oczy idiota
                • dyziek_o Re: Dyzio 27.08.10, 08:51
                  Napisał "sylwestris", że szczeznę w raju......!
                  Kiedy ja się tam wcale nie wybieram. Wolę bowiem do piekła.
                  Wiesz, jakie tam dziewuchy?! a jakie drinki?!
                  A Ty w raju trafisz na Sobecką i Bendera. I Marka Jurka. I policmajstra
                  Maciarewicza z Kropiwnickim.
                  A taką kompanię to ja pier........!
                  Dyzio.
                  • sylvestriss Re: Dyzio 27.08.10, 09:01
                    hmmm...ciężko Ci będzie się tam dostać, głoszący prawdę raczej tam nie trafiają,
                    za to niejaki oszołom miejsce już sobie zapewnił;p poza tym jakbyś nie trafił to
                    i tak w łapki najwyższego, bo czyż Szatan nie jest dziełem naszego Pana?
                    • Gość: Goridze Re: Dyzio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.10, 09:32
                      Dyzio w "raju" same nudy
                      ale za to w "piekle" będzie się działo oj będzie, diablice palce lizać
                      noi przede wszystkim sami swoi "raj" w "piekle"
                  • Gość: lolek Re: Dyzio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.10, 18:04
                    Dyzio, kiedy wypijemy to piwo co ja stawiam, po takich super ripostach to ze
                    dwie krzynki
                    • dyziek_o Re: Dyzio 27.08.10, 20:20
                      Wiesz " Lolku",- ja to już pewnie za stary na takie imprezy jestem.
                      Nie mniej dziękuję za zaproszenie. Z przyjemnością bym z Tobą ten toaścik
                      wzniósł jako, że z mądrymi przyjemnie poobcować.
                      W każdym bądż razie jak będziesz tego "chmiela" za moje zdrowie
                      degustował, będę wiedział bo mi się czknie!
                      Pozdrawiam,
                      Dyzio.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka