nie_dla_nich
26.08.10, 13:31
wiadomosci.onet.pl/2214443,11,do_dzis_nie_padlo_187przepraszam171_wobec_l_kaczynskiego,item.html
Polityczne zeszmacenie Kościoła Katolickiego trwa w najlepsze a owieczek
ubywa. Brawo panowie biskupi! Nikt lepiej nie obnaża prawdziwego,skostniałego
i zakłamanego obrazu Kościoła Katolickiego niż wy sami.