aspirata
11.11.10, 22:47
O polityce nie bede pisala, bo kazdemu wolno.
Lecz istnieja tu opinie nawolujace do czynow karalnych:
To juz czas Was zapytac.
Nigdy wpisujecie logingu (warlock)
Wpisujecie sie anonimowo (gosc)
Popieracie karalne czyny wobec uczniow (ponownie anonimowo)
Prosze o wyjasnienia.
ASPIRATA.