Dodaj do ulubionych

PytanieDoZwolennikowAngrusza

11.11.10, 22:47
O polityce nie bede pisala, bo kazdemu wolno.
Lecz istnieja tu opinie nawolujace do czynow karalnych:
To juz czas Was zapytac.
Nigdy wpisujecie logingu (warlock)
Wpisujecie sie anonimowo (gosc)
Popieracie karalne czyny wobec uczniow (ponownie anonimowo)

Prosze o wyjasnienia.

ASPIRATA.

Obserwuj wątek
    • storima Re: PytanieDoZwolennikowAngrusza.najświętsze chamy 11.11.10, 23:02
      Tu żadnych wyjasnien nie trzeba.
      Wpisują się kryminalnie jak najświętsze chamy.
      • aspirata Re: PytanieDoZwolennikowAngrusza.najświętsze cham 11.11.10, 23:39
        Wpisuja sie tak bredzac.

        Przed nimi dwadzieścia pytań z szeroko pojętej logistyki.
    • storima Re: PytanieDoZwolennikowAngrusza 12.11.10, 00:18
      Niech piszą bez logowania.
      Tym łatwiej ich namierzyć.
    • Gość: rotflmao a to taka dobra młodzież jest... IP: *.prenet.pl 12.11.10, 08:11
      że poderżnęli dziadkowi gardło na rakowie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka