24.02.13, 10:32
witam, mam pytanie, czy ktoś nie zauważył gdzieś w swojej okolicy jakiegoś starego samolotu, lub cokolwiek co jest związane z lotnictwem ,interesuje mnie fotografia lotnicza ta dzisiejsza i historyczna z góry dziękuję za namiary
Obserwuj wątek
    • Gość: domino Re: Samoloty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.13, 20:41
      Tutaj to raczej pod zły adres trafiłeś.
      Na forum tematycznym zapytaj - lotnictwo.net.pl/forum/
      Tam jest pełno ludzi fotografujących samoloty i na ziemi i na niebie i te lądujące i te startujące. :)
    • d0_0b Re: Samoloty 25.02.13, 09:27
      Samoloty nad nami:
      fr24.com/50.48,18.65/7

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka