IP: *.visp.energis.pl 18.12.04, 08:19
moi drodzy ulubieńcy i nie tylko!!!!!!!!!!
z okazji Świąt życze Wam wszystkiego najcudowniejszego,radości,pięknycch
chwil,spełnienia życzeń wigilijnych,tych prawdziwych i szczerych,inne niech
zawisna w próżni lub same sie zresetują,Iris-słoneczka,Iwonce i prywatnemu-
pomyślności,pięknej Angeli-aby zawsze miała takiego powera(tak to sie chyba
dzisiaj mówi)) jak dotychczas,Kubisiowi-fantastycznego dzidziusia(dlaczego to
Ty wiesz-Iwonka wyjaśniła Ci to kiedyś),skrzatom,storimie,wszystkim ,których
znam i tym ,których nie znam-radości nawet jak ściska nas w gardle i łzy
cisna sie do oczu!!!!!
więcej radości kochani !!!!!!
Wasza psota
p.s.takie fopas!!!!!!!!!!!mea culpa!!!!!!!!!!!zapomniałam o redakcji
gazety!!!!!!Wam mogę zyczyc tylko więcej czytelników,bo to świadczy o tym,że
jesteście mistrzami pióra!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Angela Re: życzenia IP: *.flatpla.net 18.12.04, 18:42
      Dzięki słodka Mgiełko za życzenia świąteczne, idąc Twym śladem również składam
      wszystkim Forumowiczom życzenia:

      "Staropolskim obyczajem,
      gdy w Wigilię gwiazda wstaje,
      Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
      wszyscy wszystkim ślą życzenia.
      Przy tej pięknej sposobności
      i ja życzę Wam radości,
      aby wszystkim się darzyło,
      z roku na rok lepiej było."

      Angela.
    • Gość: STYRLITZ Re: życzenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 18:51
      "Jak obyczaj każe stary,według Ojców naszych Wiary, chciałbym złożyć Wszystkim
      życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia"
      Najlepsze życzenia dla wszystkich
      • Gość: Ala Re: życzenia IP: *.prenet.pl 18.12.04, 18:58
        Słowami poety składam wszystkim Forumowiczom oraz Redakcji "Gazety Wyborczej"
        życzenia świąteczne i noworoczne - Ala

        "Jest w moim kraju zwyczaj, że w dziń wigilijny,
        Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
        Ludzie gniazda spólnego łamią chleb biblijny,
        Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie..."

        (W. Rolicz-Lieder, Do tegoż posyłając opłatek)


    • Gość: Ruda Re: życzenia , życzenia , życzenia................ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 20:57
      Dziękujemy zgodnym chórem i również życzymy Wam wszystkim znajomym tj :Angeli,
      Córce, Mgiełce, Tewice, Włodkowi, XX-sowi,
      Kubisiowi,Skrzatom,Iris ,Rzecznikowi, Gazecie na czele ze szkudnym Jacusiem ,
      oStorimie, Nince, Ekspertum ,i tym nie znanym WSZYSTKIM..............
      Samej Radości, Zdrowia ,Miłości, Pełnego portfela i SAMIUŚKIEGO CO DNIA
      SZCZEREGO WESELA.
      Ruda z Bandą
      • lookas.prv.pl Re: życzenia , życzenia , życzenia............... 18.12.04, 22:12
        Jeśli tylko mogę... to dziękuję i życzę Wam tego samego, a nawet więcej! ;-)

        Wesołych, a przede wszystkim spokojnych i radosnych Świąt!




        ------------------------------------------
        www.lookas.prv.pl
        • Gość: Kubiś dzięki,,dzięki,,dzięki,,dzięki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 22:31
          Dziękuję Bardzo za życzenia :-) . Ja życzę również wam wszystkim aby nadchodzący
          rok był ciekawszy i szczęśliwszy od tego co mija teraz . Pozdrawiam Przewodniczącą
          Forum Angelę , Mgiełkę Psotną , Włodka z którym tak miło się polemizowało ,
          Koleżankę Iris :-) no i resztę forumowiczów których zapomniałem wymienić
          .Podczas Wigilii będę o was wszystkich pamiętał ..... Kubiś
        • Gość: mgielka.psotna.b. Re: życzenia , życzenia , życzenia............... IP: *.visp.energis.pl 19.12.04, 19:39
          jasne ,ze możesz))powiedz mi tylko co to znaczy to <więcej> ????????)))))))
          • lookas.prv.pl Re: życzenia , życzenia , życzenia............... 19.12.04, 20:40
            To "więcej" to m.in. Wasze marzenia. Marzenia, które każdy zachowuje dla
            siebie, a ja życzę Wam ich spełnienia ;-))




            ------------------------------------------
            www.lookas.prv.pl
    • Gość: norbert Re: życzenia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.04, 01:54
      wszystkim formułowiczom i tym którzy zaglądają raz na jakiś czas i tym ktorzy
      sa stałymi życze wspaniałych i miłych niezapomnianych wrażeń świątecznych,oby
      można było nabrac przeż te świeta radości miłości i relaksu pełne worki i aby
      dzień wigilii był niepowtarzalny spędzony w rodzinnej ciepłej serdecznej
      atmosferze mocy prezentów i w co wierze wielu spełnionych incjatyw,więcej
      uśmiechu na ulicach optymizmu,wszystkim częstochowianinom pieknego miasta
      pysznego ciasta i spełnienia marzeń:):):):):):):):):):):):):):)::):):):):)
    • Gość: Iris Re: życzenia IP: *.21.pl / 213.199.204.* 19.12.04, 14:25
      ..."Nim pozapalam Wigilijne świece,
      oddając sprawy ludziom i Boskiej opiece,
      życzenia składam starym obyczajem
      niech miłość kwitnie wszędzie a życie będzie rajem..."
      Najpiękniejszych, magicznych, pachnących choinką i miłymi wspomnieniami oraz
      bardzo rodzinnych Świąt wszystkim forumowiczom a także redaktorom gazety życzy
      Iris
      Szczególny świąteczny uśmiech przesyłam w kierunku Forumowiczów, których miałam
      zaszczyt poznać :o)Wesołych Świąt kochani :o):o):o)
      • Gość: storima Re: życzenia IP: *.d2.club-internet.fr 20.12.04, 23:00
        Drogim Forumowiczom i Redakcji
        Radosnych Swiat!
        storima

        "W slowach tylko chec widzim, w dzialaniu potege;
        Trudniej dzien dobrze przezyc niz napisac ksiege."
        Adam Mickiewicz, Slowo i czyn
    • Gość: Ariel Re: życzenia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.04, 23:16
      Zyczę Ci Mgiełko Świąt i Wigilii takiej byś słyszała bicie serc wszystkich
      Tobie bliskich a jest to możliwe tylko uwierz.
      • Gość: sufler Re: życzenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.04, 09:55
        Wszystkim oszołomom piszącym na forum życzę aby Pan z okazji Świąt ogłosił
        abolicję i wymazał im karę za głupotę a tym samym przywrócił rozum.
      • Gość: mgielka.psotna.b. Re: życzenia IP: *.visp.energis.pl 21.12.04, 11:53
        mam wrazenie(całkiem nieświąteczne),ze juz coraz mniej słysze te bicia serc
        moich bliskich i doprawdy nie jest to spowodowane uszkodzeniem mechanicznym(coż
        za słowo!!).....czasem staje się to przykre......np.dzisiaj.....ale niech będą
        te święta!!!!!!!!pozdrawiam ciepło i serdecznie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka