Gość: mgielka.psotna.b.
IP: *.visp.energis.pl
18.12.04, 08:19
moi drodzy ulubieńcy i nie tylko!!!!!!!!!!
z okazji Świąt życze Wam wszystkiego najcudowniejszego,radości,pięknycch
chwil,spełnienia życzeń wigilijnych,tych prawdziwych i szczerych,inne niech
zawisna w próżni lub same sie zresetują,Iris-słoneczka,Iwonce i prywatnemu-
pomyślności,pięknej Angeli-aby zawsze miała takiego powera(tak to sie chyba
dzisiaj mówi)) jak dotychczas,Kubisiowi-fantastycznego dzidziusia(dlaczego to
Ty wiesz-Iwonka wyjaśniła Ci to kiedyś),skrzatom,storimie,wszystkim ,których
znam i tym ,których nie znam-radości nawet jak ściska nas w gardle i łzy
cisna sie do oczu!!!!!
więcej radości kochani !!!!!!
Wasza psota
p.s.takie fopas!!!!!!!!!!!mea culpa!!!!!!!!!!!zapomniałam o redakcji
gazety!!!!!!Wam mogę zyczyc tylko więcej czytelników,bo to świadczy o tym,że
jesteście mistrzami pióra!!!!!!!!!!