Gość: Ciekawy
IP: *.prenet.pl
20.01.05, 08:21
Jedna tylko ciekawostka !
Czy ktoś z was wie , że tegoroczna segregacja pieniędzy po finale WOSP w
naszym mieście odbywała sie w PUBIE którego właścicielami sa członkowie
sztabu :))
Pewnie dlatego że sztabu nie było - ale był może dlatego ze było mało miejsca
ale było dużo ale juz na pewno dlatego ze w knajpce i pry piwku
łatwiej .........
Dla osób które w to nie wierzą odsyam do styczniowego numeru gazetki klubowej
42-200