Dodaj do ulubionych

WOSP skandal

IP: *.prenet.pl 20.01.05, 08:21
Jedna tylko ciekawostka !
Czy ktoś z was wie , że tegoroczna segregacja pieniędzy po finale WOSP w
naszym mieście odbywała sie w PUBIE którego właścicielami sa członkowie
sztabu :))
Pewnie dlatego że sztabu nie było - ale był może dlatego ze było mało miejsca
ale było dużo ale juz na pewno dlatego ze w knajpce i pry piwku
łatwiej .........
Dla osób które w to nie wierzą odsyam do styczniowego numeru gazetki klubowej
42-200
Obserwuj wątek
    • zgredek_ojejku Re: WOSP skandal 20.01.05, 09:00
      Gość portalu: Ciekawy napisał(a):


      > Pewnie dlatego że sztabu nie było -
      ale był może dlatego ze było mało miejsca

      może, pewnie dlatego... byłeś widziałeś??
      masz wątpliwości zgłoś się do prokuratury a nie pisuj bredni

      > ale było dużo ale juz na pewno dlatego ze w knajpce i pry piwku
      > łatwiej .........

      widziałeś to piwo??

      Ehhh Polactwo... ;/
      • Gość: kasku Re: WOSP skandal IP: 212.87.240.* 25.01.05, 19:02
        ludzie?! zastanowcie sie co wy za glupoty mowicie!!!Nawet sprawy sobie nie zdajecie jak w tym momencie orazacie kogos kogo za reke nie zlapaliscie. Jak w tym kraju ma byc dobrze jak slyszy sie takie bzdury?!Az sie wszystkiego odechciewa i wstyd ze z takimi polmozgami ma sie do czynienia kazdego dnia.Poza tym ktos kto to wymyslil musi byc niezlym zlodziejem, bo przeciez oceniamy innych na swoim przykladzie.......
    • Gość: Iris Re: WOSP skandal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.05, 09:01
      To może więcej o ciekawostce?Jeśli piszesz, że w Pubie to miej odwagę napisać w
      jakim.Nie wszyscy mają dostęp do gazetki klubowej.
      • Gość: Marcyś Re: WOSP skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 11:23
        I tak właśnie zachowujemy się jak świnie. Jak coś już w naszym kraju zagra i
        się uda, jak tylko komuś uda się podać dłoń zaraz znajdują się kruki które
        rozdziobią wszystko i wszystkich. Zachowujecie się jak legion moherowych
        beretów ojca Tadeusza i jego popleczników z pewnej telewizji. Gratuluję...
        • Gość: gośc Re: WOSP skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 12:24
          A swoją drogą to ciekawe czy tak było (choć mi się nie wydaje żeby tak było)
          ale ciekaw jestem????
          • Gość: xkx Re: WOSP skandal IP: *.org / *.org 21.01.05, 21:28
            Słuze informacja na temat pubu bo sam widziałem koło niego i dzałaczy WOSP i
            kominarzy wiec na 99,99% chodzi o ten pub. Jest to pub Mr. Boston na ul.
            Lelewela.
            • Gość: xx Re: WOSP skandal IP: *.icis.pcz.pl 21.01.05, 22:07
              Uprzejmie donosze ze widzialem Pana Iksinskiego jak ..... uzupelnic w
              zaleznosci od potrzeb .......

              Idzie stare ...
              • hary12 Re: WOSP skandal 21.01.05, 22:14
                Hm to może jest ciekawy artykuł dla GW może by się redakcja tym zaintersowała
                szczytny cel ale nie można popadać w rutynę jak pomagamy to nie patrzymy na
                rączki??? Hm ciekawe czyli temat banku noszenia puszek bezpośrednio do banu to
                nie głupi pomysł więcej ostrozności a mniej plotek jeszcze nikomu nie
                zaszkodziła! Pozdrawiam i bar o którym piszecie jest faktycznie dwóch osób
                organizatorów WOŚP w Częstochowie znam ich osobiście bar kiepski troszkę
                rzucają butelkami i troszkę tłuką ale to już nie moja sprawa. Barman nie łatwy
                zawód i do tego barman przechwała to już coś złego:)
    • zomek Re: WOSP skandal 24.01.05, 11:00
      Najgorsze jest to że nikt z Was nie zasytanowi sie dlaczego (jeśli to prawda )
      tak było.
      Niklt z was nie zastanowi sie nad problemami oprganizatorów takiego finału.
      1. problem ze sponsorami którzy dają kaske na scene, zespoly, oświetlenie,
      naglosnieni,ovhrone itp.
      2. To problem z samym pomieszczeniem na sztab nalo jet takich instytucji które
      za darmo udostepnią taki lokal.
      3. to problem z rznymi przyziemnymi sprawami na funkcjonowanie taiego sztabu w
      którym ZA Darmo prauje kilkanascie osób, które przez ostatnie kilka dni przed i
      po finale nawet nnie śpią aby akie Barany jak wy narzekają o katowaniu ludzi
      szantmi - a nikt nic nie zrobi aby pomoc tym Ludziom !!!

      Kiedys jedna z czestochowskich gazet krytykowala sztab częstochowski ze nie
      zorganizowali gry w zbijaka na placu bieganskiego z siatkarzami AZS lub jazdyna
      motorach CKM - jestescie beznadziejni w tym miesie naprawde niechce sie niczego
      robic dla takich ludzi ! :)
      Pozdrawiam wszystkich którym sie chce !
      • Gość: mdka Re: WOSP skandal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.05, 17:00
        chciałam wam powiedziec drodzy forumowicze ze merkury jest tylko otwarty do
        19.00 a kto policzy 90.000 w 1 godzine a maszyna ktora to liczy glosno pracuje
        a nie wiem czy wiecie ze obok sa biura gdzie pracuja ludzie
        • Gość: OLA Re: WOSP skandal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.05, 19:45
          Maszyna może się pomylić, a człowiek - nie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka