Dodaj do ulubionych

nauka jazdy na Północy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.05, 11:51
Czy jest? A jeśli tak, to w którym miejscu?
Obserwuj wątek
    • Gość: jola Re: nauka jazdy na Północy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 11:24
      nikt nie wie?
      • Gość: Szczęki Witosa 1B IP: *.111.inds.pl 23.07.05, 13:20
        Dawniej na Witosa 1B odbywały się kursy prawa jazdy. Nie wiem czy nadal to
        działa, ale możesz się przejsć (to jest w budynku spółdzielni CD).
        • Gość: ki... Re: Witosa 1B IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 22:32
          polecam nauke jazdy rondo zajecia odbywaja sie we wtorki i czwartki o 17 w
          szkole kopernika na nowowiejskiego super instruktorzy...co do ceny mozna sie
          dogadac..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka