Gość: jola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.05, 11:51 Czy jest? A jeśli tak, to w którym miejscu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jola Re: nauka jazdy na Północy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 11:24 nikt nie wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szczęki Witosa 1B IP: *.111.inds.pl 23.07.05, 13:20 Dawniej na Witosa 1B odbywały się kursy prawa jazdy. Nie wiem czy nadal to działa, ale możesz się przejsć (to jest w budynku spółdzielni CD). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ki... Re: Witosa 1B IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 22:32 polecam nauke jazdy rondo zajecia odbywaja sie we wtorki i czwartki o 17 w szkole kopernika na nowowiejskiego super instruktorzy...co do ceny mozna sie dogadac.. Odpowiedz Link Zgłoś