Gość: lis2005
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.10.05, 22:40
Po obejrzeniu programu w TVP1: w dniach 14.10.2005 r. z mgr Donaldem Tuskiem
i 17.10.2005 r. z prof. dr hab. LECHEM KACZYŃSKIM, nikt zdrowo myślący niema
wątpliwości kto powinien zostać prezydentem RZECZPOSPOLITEJ POLSKI.
Liberalizm gospodarczy polega na tym że: liberałowie kombinują jak nie płacić
podatków lub znacząco je obniżyć dla najbogatszych. Natomiast utrzymanie
państwa pozostawić pozostałym. Im jest wygodnie za nic nie odpowiadać a
wy "róbta co chceta". Są egoistami i obłudnikami. Głoszą teorie liberalne a
jednocześni wykorzystują najsłabszych (umierających), robiąc konferencje
prasowe np. w hospicjum dla Tuska kampanii wyborczej. Mogli zapłacić więcej
podatków, część przekazać na hospicja!!! Ośmieszają słuchazcy "RM" a przecież
Tusk przyznał że też słucha!!! A rzecznik sztabu wyborczego Tuska w PR1! dn.
17.10.2005 r. powiedział, że nie przyszli na debatę do "RM" ze strachu przed
słuchaczami. "TCHÓRZE". I jak oni chcą rządzić??? Z wypowiedzi
Borowskiego: "Ja wiem ze Kaczyński jest uczciwy nic nie mam mu do zarzucenia,
doceniam jego dotychczasową drogę.... Nie zgadzam się z programem liberalnym
Tuska ale będę na niego głosował..." Jestem przekonany, że głosujący na
Borowskiego myślą logicznie a nie jak ich kandydat. Borowski jest już
nikim!!! Apeluję do jego elektoratu. Myślcie o sobie i 23.10.2005 r.
głosujcie na Lecha Kaczyńskiego! O tym, że elektorat Andrzeja Leppera wie
czego chce nie muszę nikogo przekonywać i jestem pewny, że zagłosują na Lecha
Kaczyńskiego!!! Zgadzam się również, że Nasze relacje z Rosją i innymi
sąsiadami muszą być poprawne! Nie otaczajmy się wrogami! Jeżeli chcesz
poprawić swój los wybierzesz prof. dr hab. LECHA KACZYŃSKIEGO na
prezydenta!!! a nie niekompetentnego kombinatora, lawiranta i kłamcę Donalda
Tuska!!!
"lis2005"