03.12.05, 23:32
chialambym sie zapytac czy ktos pracuje jako przedstawiciel w prowidencie.Chcialbym sie dowiedziec jak to wyglada sprawa z rabatami za wczesniejsze splacenie pozyczki.Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka