kasia26_a 03.12.05, 23:32 chialambym sie zapytac czy ktos pracuje jako przedstawiciel w prowidencie.Chcialbym sie dowiedziec jak to wyglada sprawa z rabatami za wczesniejsze splacenie pozyczki.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj