Gość: WP
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
15.01.06, 08:39
kto na senatora ,tylu już obgadanych przy innych tematach-
watkach,obgadywanich/ślązaków ,lekarzy,księzy,.. itd./ ,ale kto na senatora?
po przeczytaniu różnych wątków proponuję tego na którego jest tam najmniej
psioczone ,--może dlatego ,że tak nieumaczany politycznie?
proponuję p.Wacława Przybyło
co Wy na to wyborcy-forumowicze .
/zbieżność monogramu WP/ pozdrawiam.